Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Yıldız Entegre, 25. Intermob Fuarı’nda Yenilikçi Ürünleri ile Yerini Aldı

Orman eserleri bölümünde Türkiye’nin ve dünyanın başkan markalarından Yıldız Entegre, mobilya endüstrisinin en itibarlı fuarlarından biri olan Intermob 25. Milletlerarası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Eserleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’na katıldı. Bu yıl 30 Eylül-3 Ekim tarihleri ortasında 25’inci kere düzenlenen fuar, yerli ve yabancı onlarca firma için küresel bir iş platformuna dönüştü.

 

Yıldız Entegre’nin kalite ve tasarım ile şekillenen yenilikçi eserleri, tabiatın parametrik yapılarından ilham alarak oluşturulan 572 metrekarelik stant alanında ziyaretçilerle buluştu. Markanın öncü rolünü, yerlere paha katan eser çeşitliliğini ve ömür alanlarına verdiği derinliği net bir lisanla anlatan stant alanı, ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı. Yıldız Entegre’nin 2023 Trendbook’unda yer alan 5 farklı temanın işlendiği, Yıldız Entegre yüzeyleri kullanılarak canlandırılan hayat alanları, Intermob Fuarı’nın en çok dikkat çeken stantlarından biri oldu. 

 

Fuar boyunca kapı, parke ve levha eser kümesindeki dala yeni soluk getirecek eserler Yıldız Entegre grupları tarafından stant ziyaretçilerine sunumlarla aktarıldı. Her gün iki farklı oturumda yapılan sunumlar müşteriler tarafından büyük ilgi gördü. Türkiye’nin farklı kentlerinden davet edilen yaklaşık 70 mimari ofis fuar boyunca Yıldız Entegre’nin standında ağırlandı. Mimarlara özel sunumlarda Yıldız Entegre’nin kesime liderlik eden eserleri tanıtıldı ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  ABD Başkonsolosu Abella Soyer'i ziyaret etti

Yoruma kapalı.