Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Yatırım Finansman’dan 100. Yıl Rallisine destek

Yatırım Finansman’dan 100. Yıl Rallisine destek

 

Yatırım Finansman, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılına özel olarak 27-29 Ekim tarihlerinde Bolu’da yapılacak 100. Yıl Rallisine sponsor olarak takviye veriyor.

 

Yatırım Finansman, araba sporlarına olan takviyesini 100. Yıl Rallisi ile devam ettiriyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yılına özel olarak 100. Yıl Rallisi ismiyle Bolu’da düzenlenecek olan yarışın sponsorları ortasında Yatırım Finansman da yer alıyor.  

 

100. Yıl Rallisi, 27-29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Rallide, 27 Ekim Cuma günü 09.00-13.00 saatleri ortasındaki deneme sürüşü gerçekleştirilecek. Rallinin start seremonisi ise tıpkı gün akşamı saat 18.00’de Bolu Valiliği önünde yapılacak. 28 Ekim Cumartesi 5 etabın geçileceği yarışa katılanlar, 29 Ekim Pazar günü de 4 etapta çaba edecek.

 

Yatırım Finansman, Cumhuriyet’in 100. Yılına özel yapılan projenin sürekliliğini sağlamak hedefiyle takviye verirken, araba sporlarına olan katkılarını önümüzdeki periyotta devam ettirmeyi planlıyor.

 

Çocuklar için ortak proje yaptılar

 

Yatırım Finansman ve Türkiye Araba Sporları Federasyonu (TOSFED), geçtiğimiz aylarda zelzele bölgesindeki 11 vilayette #HayataDeğerKatar sloganıyla Taşınabilir Eğitim Simülatörü projesini gerçekleştirdi. 8 Mayıs tarihinden itibaren Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana, Hatay, Gaziantep, Kilis, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Elâzığ vilayetlerini ziyaret eden simülatör, 11 vilayette 19 farklı lokasyonda 5.000’den fazla çocukla buluştu. Zelzelenin olumsuz ruhsal tesirler bıraktığı çocukların rehabilitasyon süreçlerine katkıda bulunmak hedefiyle gerçekleştirilen proje kapsamında toplam 4.100 kilometre yol kat edildi. Birinci ve ortaokul düzeyindeki çocuklara 8.000’den fazla kitap, 3.000’den fazla oyuncak, balon, zeka oyunu ve kutu oyunu dağıtıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Çankaya Belediyesinden İşsizliğe Yeni Bir Çözüm Daha

Yoruma kapalı.