Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Yaşam Koçu maceralarını anlatmak için sete çıktı

Uzun ve titiz bir ön hazırlık sürecinden sonra “Yaşam Koçu” takımı motor dedi. İstanbul’un çeşitli semt ve platolarında çekilen; gündemdeki olayları, güç, frekans ve astroloji üzere herkesin ilgi gösterdiği mevzuları eleştirel mizahi bir perspektiften kaleme alan Doğu Demirkol’un Ömür Koçu sinemasının başrollerinde Doğu Demirkol ve Yağmur Tanrısevsin yer alıyor.

 

Film için Hayat Koç’ları, Güç ve Karma Terapistlerine Gitti!

Hikaye ve Konsept dizaynını sinemanın yapımcılarından Emrah Güzelkokar’ın üstlendiği Hayat Koçu’nun senaryo çalışmaları sırasında Doğu Demirkol, müşahedeler yapmak üzere Ömür Koç’ları, Güç terapistleri ve Astrologlar ile bir çok seans yaptı. Seanslardaki müşahedelerini kendi güldürü anlayışıyla senaryoya da yansıttı!

 

12 Ocakta Vizyonda!

Doğu Demirkol ve Yağmur Tanrısevsin ikilisi ahenkleri ve eğlenceli halleriyle sette keyifli anlar yaşatıyor. Direktörlüğünü Burak Kuka; Yapımcılığını Wovie, RetroPro, Netd & DMC’nin üstlendiği Hayat Koçu 12 Ocak 2024 ‘te sinemaseverlerle buluşacak.

 

Filmin Konusu: Âşık olup bir türlü açılamadığı ve mecburi kankalık vasfıyla eşlik ettiği ünlü oyuncu Helin ile hayat koçları, enerjici ve falcıları dolaşan Cafer, bu üslup işleri tiye alıp dalga geçerken bir anda kendini ülkenin en tanınan ömür koçu olarak bulur. Gün geçtikçe etrafında oluşan mürit halesinin tesiriyle kerameti kendinden sanan Cafer’in gerçeği bulması için evvel kendini bulması gerekmektedir.

Vizyon: 12 Ocak 2024
Tür: Komedi

Yapım: Wovie, RetroPro, Netd & DMC

Yapımcılar: Samsun Demir, Emrah Güzelkokar, Özgür Akbaş

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Kadıköy'de Çocuk Tiyatro Festivali devam ediyor

Yoruma kapalı.