Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Woody Allen filmleri Aralık ayı boyunca D-Smart ekranlarında!

D-Smart 11. kanalda yer alan Sinema 1001’de Aralık ayı, Woody Allen ayı olarak öne çıkıyor. Usta direktör, muharrir ve oyuncu Allen’ın; “Blue Jasmine”, “Irrational Man”, “Cafe Society” ve “Scoop” üzere sevilen sinemaları Aralık ayı boyunca sinemaseverlerle buluşacak.

D-Smart’ın sinema kanalları Aralık ayı boyunca da ödüllü sinemalardan aksiyona, romantik güldürüden animasyona her zevke hitap eden sinemaları ekrana getirmeye devam edecek. Bir ay boyunca her yaş ve zevke uygun toplam 1353 sinema ekrana gelecek. 

D-Smart 5. kanalda bulunan Sinema Aksiyon’da; Amerikan sinemasının en kıymetli isimlerinden iki Oscar ödüllü Sean Penn’in yönettiği ve oynadığı Flag Day, İkinci Dünya Savaşı’nın son günlerinde Naziler karşısında hayatta kalmaya çalışan bir askerin öyküsünü anlatan Sisu, Mel Gibson’ın başrolde yer aldığı On the Line ve Bruce Willis’li takımıyla Evvel Upon a Time in Venice üzere soluksuz izlenecek sinemalar seyirci karşısına çıkacak.

D-Smart 11. kanalda yer alan Sinema 1001’de ise Aralık ayı, Woody Allen ayı olarak öne çıkıyor. Usta direktör, müellif ve oyuncu Allen’ın; Blue Jasmine, Irrational Man, Cafe Society ve Scoop üzere sinemaları ay boyunca kanalda izlenebilecek. 

D-Smart 7. kanalda bulunan Sinema Aile’de; her şeyin hayal etmekle başlayacağı fikrinden yola çıkan Dreambuilders, küçük bir Kızılderili çocuğun maceralarını anlatan Yakari ve tüm vakitlerin en çok izlenen çizgi serilerinden birinin sinema sineması olan Tom & Jerry üzere sinemalar aileleri ekran başına geçirecek.  

D-Smart 15. kanalda yer alan MovieSmart Türk’te ise; Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinden Ailecek Şaşkınız, ikiliye şöhreti getiren Çalgı Çengi sinemasının devamı niteliğindeki Çalgı Çengi: İkimiz, sevilen oyuncular Gonca Vuslateri ve Gürgen Öz’ün yer aldığı güldürü sineması Her Şey Dâhil, Nurgül Yeşilçay, Alper Kul, Şahin Kendirci, Murat Akkoyunlu üzere isimlerin rol aldığı Mahalleden Arkadaşlar ve Keremcem & Melis Babadağ ikilisinden romantik güldürü Aşk Çağırırsan Gelir üzere Türk sinemasının beğenilen sinemaları izleyiciyle buluşacak. 

İlginizi Çekebilir;  Galataport İstanbul, Beyoğlu Kültür Yolu Festivali Kapsamında Deneyim Atölyeleri Düzenliyor

Bütün bu sinemalar ve daha fazlasına D-Smart ekranlarından ulaşabilir ayrıyeten D-Smart GO’nun varlıklı içerik arşivine istediğiniz vakit istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.