Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Vodafone’dan “dünya duysun biz burdayız” paneli

VODAFONE’DAN “DÜNYA DUYSUN BİZ BURDAYIZ” PANELİ

 

Vodafone, pazarlama dünyasının merakla beklediği Brand Week Istanbul’da yeni voleybol sponsorluğunu tanıttı. “Dünya Duysun Biz Burdayız” temasıyla düzenlenen panelde, Vodafone’un Türkiye Voleybol Federasyonu ile işbirliği ve bayan voleyboluna katkısı ile gelecek amaçları konuşuldu.

   

9 Kasım 2023 – Türkiye’de sporun en kıymetli destekçilerinden biri olan Vodafone, voleybol alanında başlattığı yeni sponsorluğunu, yaratıcı sanayileri ve markalar dünyasını bir ortaya getiren Brand Week Istanbul’da tanıttı. Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde, “Dünya Duysun Biz Burdayız” temasıyla düzenlenen panele, Vodafone Türkiye İcra Şurası Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Türkiye Voleybol Federasyonu Lideri Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi Menajeri Pelin Çelik ve Türkiye A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu Kaptanı Eda Fazilet Dündar konuşmacı olarak katıldı. Panelde, Vodafone’un Türkiye Voleybol Federasyonu ile işbirliği ve bayan voleyboluna katkısı ile gelecek amaçları konuşuldu. Dinleyicilerden büyük ilgi gören panelde, Vodafone’un voleybol  yatırımını anlattığı yeni reklam sineması de gösterildi.

 

Vodafone Türkiye İcra Heyeti Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 

“Vodafone olarak, her alanda bayanların güçlenmesi için çalışıyoruz. Sporda da bayanların yanındayız. Toplumda yerleşik olan ve spora da yansıyan cinsiyetçi yapının değişmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu anlayışla, 11 yıl bayan futboluna takviye verdik. Artık de kadın voleybolunu destekliyoruz. GfK’nın spor sponsorlukları araştırmasına nazaran, bayan voleybolu tüm spor branşları ortasında %58 ile en çok takip edilen ikinci branş. Ülke olarak, voleybolda milletlerarası seviyede başarılarımız var. Bu başarılarımızı daha geniş kitlelere duyurmamız, tabiri caizse sesimizi yükseltmemiz ve bunu sürdürülebilir bir anlayışla yapmamız gerekiyor. Bu fikirden yola çıkarak, Sultanlar Ligi İsim Sponsoru ve Türkiye Bayan Voleybol Ulusal Gruplar Ana Sponsoru olduk. TVF ile imzaladığımız bu mutabakatla, dünyada bayan voleyboluna yapılan en büyük dayanağı sağlamış oluyoruz. Bu mutabakat, tıpkı vakitte Türkiye’de bayan sporuna sağlanan en yüksek ve kapsamlı sponsorluk mutabakatı. Bu sponsorlukla temel gayemiz, 2023 Voleybol Milletler Ligi ve CEV EuroVolley 2023 Şampiyonu olan ve FIVB Dünya Sıralaması’nda dorukta yer alan A Ulusal Bayan Voleybol Kadromuza ve dünyadaki en başarılı voleybol oyuncularının karşılaştığı Vodafone Sultanlar Ligi’ne en yeterli takviyesi sağlamak. Sponsorluğumuz müddetince gerçekleştireceğimiz projelerle de bayan voleybolcularımızın yanında durmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilir;  Halk Market ve Halk Giyim Seferihisarlıların yüzünü güldürüyor

 

Türkiye Voleybol Federasyonu Lideri Mehmet Akif Üstündağ, şöyle konuştu:

 

“Planlı bir strateji ve tertibin başarıyı beraberinde getireceğine inanıyorum. Altyapıları, genç ulusal kadroları ve liglerimizi de kapsayacak formda geniş bir planlamayı hayata geçirdik. Geçmişte yapılan hoş işlerin üzerine koyduk. Muvaffakiyet, beraberinde gözlerin daha da üstünüze dönmesini getirir. Şu an FIVB dünya sıralamasının doruğunda, Milletler Ligi ve Avrupa Şampiyonu bir bayan voleybol grubumuz var. Olimpiyatlara da büyük gayelerle gidiyoruz. Bir vakitler hayal olan şeyler adım adım gerçekleşiyor. Bizim en büyük amaçlarımızdan biri voleybol ailesini genişletmek. Planlı strateji ve tertip çok kıymetli lakin yol arkadaşları da bir o kadar önemli. Vodafone ile tarihi bir muahede imzaladık ve voleybol ailemizin büyük bir modülü oldu. Bir arada çok daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyor ve heyecan duyuyorum. Şu an dünyada bayan voleybolunda bir numaralı marka olan Voleybol Ulusal Kadromuz ve dünyanın en âlâ ligi Sultanlar Ligi ile dünya devi Vodafone bir ortaya geldi. Önümüzde üç yıllık bir süreç var. Bu süreçte bir olimpiyat, 3 Milletler Ligi, 1 Dünya Şampiyonası ve 1 Avrupa Şampiyonası’nı birlikte yaşayacağız. Vodafone ile başarılara ve madalyalara uzanmak istiyoruz.”

 

Türkiye A Ulusal Bayan Voleybol Grubu Menajeri Pelin Çelik, şunları kaydetti:

 

“A Ulusal Bayan Voleybol Grubu olarak insanlarımızı ancak bilhassa bayan ve kız çocuklarımızı gururlandıran mükemmel bir yazı geride bıraktık. 20 yıl evvel ülkemizdeki Avrupa Şampiyonası’nda kazandığımız gümüş madalya ile başlayan bir öykü var. Ben o periyot oyuncu olarak takımdaydım. Yıllar içinde yapılan atılımlarla voleybolumuzun gelişimi adım adım ilerledi. Bugün vardığımız noktadan ötürü çok gururluyum. Önümüzdeki turnuvalar için büyük bir heyecan duyuyoruz ve bu seyahate Vodafone ile birlikte çıkıyoruz. Bu birlikteliğin gücümüze güç katacağına inanıyoruz.” 

İlginizi Çekebilir;  Schaeffler ve Zorlu Enerji'den Rüzgâr Enerjisinde Stratejik Ortaklık

 

Türkiye A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu Kaptanı Eda Fazilet Dündar ise şunları söz etti:

 

“A Ulusal Ekip düzeyinde 18 yıldır formamızı gururla taşıyorum. Her vakit hayallerimizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalıştık. Bu gelişim sürecinde makul bir düzeyin üzerine çıkarak istikrar yakaladık, birincileri gerçekleştirdik, madalyalar kazandık. Amaçlarımız, hayallerimiz çok. Bunun için de çalışmaya devam etmeliyiz. Biz atletler olarak işimizi en uygun halde yapmaya çalışırken paydaşlarımızın verdiği dayanak bizim en büyük itici güçlerimizden biri. Artık, yanımızda dünya çapında ve hem bayana hem spora verdiği takviyeyle uygun bilinen Vodafone üzere bir marka var.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.