Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

VakıfBank’ın Yeni Reklam Filmi Filelerden Çocukların Hayallerine Uzanıyor

VakıfBank Spor Kulübü ile bayan voleybolunda üst seviye başarılara ulaşan VakıfBank, yeni reklamında genç atletlere ilham veriyor. Türkiye’nin voleyboldaki başarısına altyapı ve spor okullarında yetiştirdiği yıldızlar aracılığıyla büyük katkı sunan VakıfBank, Türkiye’nin memleketler arası alanda en çok kupa kazanan ekibi ile gelecek kuşaklara umut aşılıyor.

 

 

Türkiye’nin en büyük iki bankasından biri olan VakıfBank, yeni reklam sinemasında 37 yıldır bayan voleyboluna verdiği takviyesi ekranlara taşıyor. Bugüne kadar kazandığı 6 CEV Şampiyonlar Ligi, 4 FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonası, 1 CEV Challenge Cup ve 1 CEV Top Teams kupasıyla ”Türkiye’nin milletlerarası alanda en çok kupa kazanan takımı” unvanına sahip olan VakıfBank Spor Kulübü’nün (VBSK) oyuncuları yeni reklam sinemasında buluşuyor. 

 

Filmde, VakıfBanklı sportmenlerin çocukluk fotoğrafları kolaj halinde, maç ve şampiyonluk manzaraları ile iç içe kurgulanıyor. Kurulduğu günden bu yana bir kamu bankası olma sorumluluğuyla toplumsal refahı büyütmek için çalışan VakıfBank’ın spor okullarında yetişen çocuklarla yıldız oyuncuları bir ortaya getirdiği yeni reklamında, sportmen adayları da kendilerini geleceğin yıldızları olarak hayal ediyorlar. 

 

Türkiye Bayan Ulusal Voleybol Takımı’na en çok oyuncu gönderen ve dünya/Avrupa şampiyonu oyuncuları yetiştiren VBSK, yeni reklam sinemasıyla gelecek jenerasyonlar aracılığıyla başarılarına muvaffakiyet katacağını ve atlet adaylarına ilham vermeye devam edeceğini vurguluyor. 

 

VakıfBank’ın ekran yüzü Tolga Sarıtaş’ın kapanış sahnesinde rol aldığı ve seslendirmesini yaptığı sinemanın müziği için Sertap Erener’den ‘İncelikler Yüzünden’ müziği seçildi. Ünlü sanatçı İncelikler Yüzünden’i reklam sinemasına özel tekrar seslendirirken Erener’in güçlü sesi VBSK’nın güçlü takımına eşlik ediyor. 

 

Reklam Sineması Görüntüsü: Türkiye’nin Voleybol Bankası VakıfBank – YouTube

 

KÜNYE

 

Reklamveren: VakıfBank

Reklamveren Yetkilileri: Ferkan Merdan (Genel Müdür Yardımcısı), Gönül Göral Öztürk, Gülin Günel Keşci, Mustafa Apaydın, Başak Koç Özer, Neslişah Şevval Kuşaklı

İlginizi Çekebilir;  Kocaeli'de muhtarlardan Kızılay'a kan bağışı

Reklam Ajansı: Papillon İstanbul

Ajans Lideri: Yunus Becit

Genel Müdür: Fatih Öztürk

Kreatif Yönetici: İlkay Saltık 

Kreatif Grup: Aytunç Erkekoğlu, Cem Gündoğdu, Salih Küçük, Buğra Ertürk, Anıl Zorba, Muhammet Bey

Müşteri Bağları Yöneticisi: Gülden Özbaşaran Udum

Müşteri Bağlantıları: Dilşad Polat, Beğenilen Tekin 

Yapım Şirketi: Zodiac

Yapımcı: Murat Pekin

Yönetmen: İlay Alpgiray

Eser: İncelikler Yüzünden

Yorum: Sertab Erener

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.