Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

VakıfBank’ın yeni bağlı ortaklığı VakıfPayS

VakıfBank’ın yeni bağlı iştiraki VakıfPayS

VakıfBank, yeni bağlı iştiraki VakıfPayS ile ödeme sistemlerine yenilikçi, süratli ve inançlı bir alternatif getiriyor. VakıfPayS ile kullanıcılar, ödeme hizmetlerine yönelik muhtaçlıklarını tek bir çatı altında toplayarak kolaylıkla gerçekleştirebilecek. 

Müşterilerine sunduğu yenilikçi eser ve hizmetlerle kesimine istikamet veren VakıfBank’ın yeni bağlı iştiraki VakıfPayS, Türkiye’nin finansal ekosistemine katkıda bulunmak emeliyle ödeme hizmeti sunma ve elektronik para ihraç etme müsaadesi aldı.

Ticari müşterilerin yanı sıra dijitalleşen kişisel müşterilere de eser ve hizmetlerini sunacak olan VakıfPayS, gerek Türkiye gerek küresel finansal ekosisteme aktif, sağlam ve kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkıyor. VakıfPayS, Türkiye’nin tercih edilen önder ödeme hizmeti sağlayıcısı olma ve Türkiye finansal ekosisteminin gelişimiyle nakitsiz topluma geçiş gayesine katkıda bulunma misyonuyla hareket edecek. 

“VakıfPayS bölümde fark yaratacak”

Bir kamu bankası olma sorumluluğuyla müşteri muhtaçlıklarını birinci sırada tuttuklarına dikkat çeken VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, “VakıfPayS ile dijitalleşerek geleceğin şirketleri olma yolunda evrilen, iktisadın itici gücü KOBİ’lerimiz ve klasik bankacılık dinamikleri yerine dijital dünyanın dinamikleriyle uyumlu eser ve hizmetleri tercih eden gençlerimiz başta olmak üzere toplumun her bölümünün hayatını kolaylaştıracak bir tahlil bulmayı hedefledik” dedi.

VakıfPayS ile kayıt dışı iktisadın azaltılması ve toplumun tüm kesitlerinin finansal teknoloji hizmetlerine erişiminin artırılmasına katkı sağlayacaklarının altını çizen Üstünsalih,  sözlerini şöyle tamamladı:

“Diğer bir yandan nakitsiz toplum vizyonu için de değerli bir adım atıyoruz. Güçlü finansal yapısı, dalda deneyimli insan kaynağı, kullanıcı dostu uygulaması ve bu uygulamayı taçlandıracağı güçlü kampanları ile VakıfPayS’in dalda fark yaratacağına inancımız tam.”

VakıfPayS ne çeşit kolaylıklar sunacak?

VakıfBank’ın “Dijital kolaylaştırır” yaklaşımından ilham alan VakıfPayS’in yenilikçi dijital cüzdanı fatura ödemeden para transferine, alışverişten karekod süreçlerine müşterilerinin tüm finansal gereksinimlerini tek bir noktadan süratli ve inançlı biçimde yapmalarına imkan tanırken varlıklı içerikli kampanyalarıyla hem kazandıracak hem de nakit para taşıma kederini ortadan kaldıracak. Bunlara ek olarak kullanıcılar bankalardaki hesaplarını VakıfPayS dijital cüzdanlarına ekleyerek tüm hesaplarını tek bir noktadan süratli ve kolay biçimde yönetirken, bu hesaplardan para transferi de yapabilecek. 

İlginizi Çekebilir;  Büyükşehir Engelsiz Hizmet Komisyonu toplandı

Diğer yandan, kartlı ödemenin olduğu her noktaya hitap eden POS eserleriyle hem sanal hem fiziki ödemeler için de tahliller üretecek olan VakıfPayS, ayrıyeten bir entegrasyona gerek kalmadan ve tek bir kontrat ile tüm banka POS’larına erişilebilmeyi sağlayarak ticari müşterilerinin işine bedel katacak. VakıfPayS’in mutabakatlı üye işyerlerindeki POS aygıtlarından QR kod ile de ödeme yapılabilirken, süratli ve inançlı bir biçimde linkle ödeme de alınabilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.