Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Üretici Mimar ve Tasarımcılar için Benzersiz Bir Yapay Zeka Platformu: MOON

Yaratıcılığın ve inovasyonun ışığında tasarım dünyasını dönüştürmeye adanmış bir APP olan MOON PLATFORM, yeni bir bölümün kapılarını aralıyor. Hizmet kategorisinde yer alan MOON CRM; müşteri bilgilerini A’dan Z’ye depolama, mevcut ve potansiyel müşterilerinizi tahlil edip öncelik sırasına koyarak fırsatlara odaklanma ve müşterilere gereksinim duydukları tekliflerle pro faal olarak ulaşma imkânı sunacak. 

        MOON CRM ile Küresele Ulaşmak Mümkün!

İngiltere de kurulan ve yakın vakitte birinci sefer Türkiye’de faaliyete geçecek olan MOON Platform; kullanıcıları küresel pazarda öne çıkarırken tıpkı vakitte iş ağlarını genişletme imkânı sunacak. Şahsileştirilmiş ve entegre bir formda hizmet sunan MOON CRM; satış öncesi, satış süreci ve sonrasını uçtan uca dijitale taşıma imkânı sağlayacak. Ayrıyeten satış performansı, finans akışı, siparişlerin durumu, stok ve satın alma süreç takibi ile kullanım kolaylığı sunacak. 

Moon CRM içerisinde yer alan Proje İdaresi ile; alandaki projelerin tüm etapları, kullanılan materyaller, siparişin ilerleme adımları, hak ediş düzeyleri ve yürütülen tüm misyonların izlerini verimli bir sistem üzerinden yönetmek tek bir platform üzerinden olacak. Ayrıyeten kullanıcıların ‘Teknik Servis’ ile periyodik bakımları ve kontratları takip edebilecek, alanda bekleyen işleri verimli yönetip servis gelirlerini denetleme fırsatı olacak.

MOON CRM; Starter, Pro ve Premium seçenekleriyle gelir modeli oluşturacak!

Mimarlar, üretici firmalar ve dizayncılar için tüm fırsatların takip edileceği bir platform olan Moon, bireye özel hizmet paketleri ile fonksiyonel bir tecrübe sunacak. Starter, Pro ve Premium olarak 3 başka fiyatlandırma içeren MOON CRM, kullanıcılara gelir modeli sunmayı hedefliyor. 

Girişimcilik örneğiyle isminden muvaffakiyet ile kelam ettiren Moon Platform Kurucusu Sefer Doğan Özdoğan: Biz MOON ile kesime değişik bir bakış açısı getirmeyi istiyoruz. Bölümün gereksinimlerini tek bir noktadan karşılamayı; vakit verimliğini, hakikat eseri hakikat yerde kullanmayı, eser kıyaslamalarının yapılmasını hedefliyoruz. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak insanların bilgiye daha süratli ulaşmasını, üreticiler ile daha süratli irtibat kurmasını ve dizayna katkı sağlamasına imkân sunuyoruz. Tıpkı vakitte tasarlanmış ve üretilmiş olan eserlerinde müşteriye ulaşmasını hızlandırmayı, kullanıcının tercihlerinde şahsileştirilmiş bahislerde daha süratli geri bildirim alarak kitleleri yönetmelerine imkan sağlıyoruz. Bu doğrultuda üreticileri ve mimarları küreselleştirmeye çalışıyoruz. MOON ile sadece Türkiye’de değil Almanya, Fransa, Belçika, Avusturya, Polonya dahil tüm üreticileri bir ortaya getiriyoruz ve eşit kaidelerde eser kimlik kartları ile projelerinin içerisinde yer almalarını sağlıyoruz. Bu ayrıyeten üreticilerin ve mimarların geçmiş deneyimlerini kayıt altına alarak, gereksinimlerini gerçek bir halde yönetebilecekleri yapay zekâ platformu sunuyor. MOON Platform sayesinde birkaç saat içerisinde insanların dizayna dair gereksinimlerini yanlışsız konumlandırdıklarını ve bunları konfigüratör kullanarak, eser optimizasyonları kullanarak, eserlerin arttırılmış gerçeklerini kullanarak hatta Metaverse’de tasarlamış oldukları eserleri teğe bir deneyimleyip, gezerek vakit ve yer tasarrufu da sağlamayı hedefliyoruz. Bunların üzerine her geçen gün yenilerini ekleyerek bir MOON Point noktaları konumlandırmayı istiyoruz.’ açıklamasında bulundu. 

İlginizi Çekebilir;  Medya Martı: Başarıya Uçan Genç Sanatçıların Adresi

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.