Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Ulu Motor Yollardaki İddiasını Denize Taşıdı

Ulu Motor Yollardaki Argümanını Denize Taşıdı

Yüzde yüz elektrikli araba üreticisi Skywell ve Leapmotor araçlarının distribütörlüğünü üstlenerek Türkiye’de kullanıcılarla buluşturan Ulu Motor, Rixos Sailing Cup 2023’ün sponsorları ortasında yer alarak yollardaki argümanını denize taşıdı.

Bu yılda mavi sulara yelken açan yelkencileri ağırlayan Rixos Sailing Cup, 14-17 Kasım’da “Dostluk Kazansın” sloganıyla gerçekleşti. 11 ülkeden, yerli ve yabancı 600’ün üzerinde atletin, 70 tekneyle yarıştığı aktiflikte, Rixos Hotels tarafından Türkiye Yelken Federasyonu, Göcek Yelken Kulubü ve hakem komiteleri ile belirlenen güçlü bir parkurda yelken keyfini ve heyecanı yaşandı. 

Otomotiv bölümünde sürdürülebilirlik çerçevesinde teknolojik yatırımlarına devam eden Ulu Motor hem destekçi hem de yarışmacı olarak yer aldı. 

Dört gün boyunca nefes kesen gayretlerin yaşandığı Rixos Sailing Cup’a cemiyet, sanat ve basın dünyasından ünlü isimler katıldı.

Sporun ve atletin ebediyen yanında olduğunu gösteren Ulu Motor, bu aktiflik kapsamında distribütörlüğünü üstlendiği Skywell ve Leapmotor modellerini yarış severlerle buluşturdu. Tam dolu bir batarya ile kent içi kullanımda 417 kilometreye varan menzil sunan Leapmotor T03, kompakt görünümü, kullanışlı teknolojik özellikleri, akıllı temasları ve sürüş dayanak sistemiyle iştirakçilerin gözdesi oldu. Son teknolojik donanımlarla tasarlanan, tek şarjla kent içi 642 kilometre yol yapabilen uzun menzilli Skywell ET5 LR Legend modeli ise tüm iştirakçilerden tam not aldı.

Spora takviyesini Rixos Sailing Cup’a dayanak vererek başlatan Ulu Motor, ilerleyen vakitlerde tenis sporlarına da dayanak vermeye hazırlandığını açıkladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Mali müşavirler için geliştirilen İnsan Destekli Dijital İş Platformu Kalfa, Kayseri ofisiyle büyüme hedefini katladı

Yoruma kapalı.