Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Tuna Ofis Mobilyaları’nın konukları İstanbul Komedi Festivali kapsamında kahkaha dolu bir gece yaşadı  

Tuna Ofis Mobilyaları’nın konukları İstanbul Güldürü Şenliği kapsamında kahkaha dolu bir gece yaşadı  

 

Tuna Ofis Mobilyaları, BKM tertibinde düzenlenen İstanbul Güldürü Şenliği kapsamında dördüncü sefer özel bir şova konut sahipliği yaptı. Sofitel Istanbul Taksim’de gerçekleştirilen şova Tuna Ofis Mobilyaları’nın özel davetlileri katıldı. 

 

Sofitel Istanbul Taksim konut sahipliğinde 16 Kasım’da gerçekleştirilen gösteriyi markanın mimarlar, iç mimarlar ve özel davetlileri izledi. İştirakçiler kahkaha dolu bir gece yaşarken, Sofitel Istanbul Taksim Executive Şef’i Matteo Bertuletti’nin mutfağında ihtimamla hazırlanan ikramların tadını çıkardı.  

 

 

Tuna Ofis Mobilyaları hakkında: 

Tuna, yaklaşık 54 yıl evvel eser ve hizmet kalitesini en üst düzeye taşımak, öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla bölümün standartlarını yine belirleyen marka olmak vizyonuyla yola çıktı. 1992 yılında esaslı dünya markası Girsberger ile gerçekleştirilen iştirak, ofis mobilyası kesiminin ergonomi, inovasyon, işlev üzere temel kriterlerle tanışmasını sağladı, ofiste geçirilen vaktin niteliğini artırdı.

 

Bugün Tuna, kalitenin ayrıntılardaki mükemmellikten oluştuğunun şuuruyla dizayna hayat veriyor. Dizaynın üniversal kıymetlerinden ödün vermeden, hem tedarikçilerinin hem de müşterilerinin beklenti ve önceliklerine uyumlu tahliller üretiyor. Hayal gücü, aklın yol göstericiliğinde hayatımızın estetik, işlevsel ve aktüel bir modülü haline geliyor.

 

Çünkü Tuna, bugünün hayatı, bugünün muhtaçlıkları için bugünün dizaynını sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İstihdam Garantili Kaynakçılık Kursu Başlıyor

Yoruma kapalı.