Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Toroslar EDAŞ Adana’yı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Toroslar EDAŞ, Adana’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının birinci 9 ayında bakım, tamir ve yatırım hizmetlerini sürat kesmeden sürdürdü. 

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Adana’da yılın birinci 9 ayında müşteri ve tahlil odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı. 

Toroslar EDAŞ, Adana’da hizmet verdiği 13.243 trafo ve 37.484 kilometre çizgi uzunluğunda yaklaşan kış şartlarında da sürdürülebilir ve kesintisiz güç sağlanabilmesi emeliyle bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. 

Daha aydınlık bir Adana için Çukurova, Seyhan, Sarıçam, Yüreğir, Ceyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Karataş, Pozantı, Kozan, İmamoğlu, Aladağ, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli’de 3.625 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ grupları, bölgede 26 pano ile 81 trafo ve 150 dağıtım merkezini de elden geçirdi.

Toroslar EDAŞ, kesimin değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, tahlil ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Adana’da hizmet verdiği 1 milyondan fazla müşterisine daha uygun hizmet vermek hedefiyle toplam 4.375 kilometrelik yeni yer altı sınırı tesis eden Toroslar EDAŞ grupları, kentte 5.639 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıyeten yeni 258 elektrik panosu ve 94 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, tamirat ve yatırım sayıları ile Toroslar EDAŞ 2023 yılının birinci 9 ayında koymuş olduğu amaçları muvaffakiyetle gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Taşınabilir Uygulaması, 0(322) 186 00 00 numaralı WhatsApp İhbar Hattı ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sıkıntılarını dinleyerek tahlil bulmaya devam ediyor. 

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Başşehir EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Toroslar EDAŞ, 2016 – 2020 yıllarını kapsayan son tarife devrinde Türkiye’deki 21 dağıtım şirketi ortasında en çok yatırımı yapan şirket oldu.

İlginizi Çekebilir;  Kariyerimiz.com.tr" iş ve işçi arayanların umudunu büyütüyor

Toroslar EDAŞ’ın Adana’da bakım ve yatırım çalışmaları sürat kesmeden sürecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.