Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Seyahat planlamaları “Denizle Seyahat” ile hızlanıp kolaylaşıyor

Seyahat planlamaları “Denizle Seyahat” ile hızlanıp kolaylaşıyor

DenizBank, seyahat planlamalarını daha süratli ve kolay hale getiren “Denizle Seyahat” platformunu hayata geçirdi. Uçak bileti, otel rezervasyonu ve havalimanı transferi üzere muhtaçlık duyulan süreçler artık tek noktadan, inançlı bir formda gerçekleştirilebilecek.

 

 

DenizBank müşterileri, YKM Turizm iş birliği ile geliştirilen platforma, www.denizleseyahat.com web sitesi ve DenizKartım uygulaması üzerinden, ek bilgi girmeden çarçabuk erişebiliyor. “Denizle Seyahat” platformu, kullanıcılara istedikleri banka yahut kredi kartı ile uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama, transfer, otobüs bileti, cruise ve paket tıp satın alma üzere pek çok hizmete kesintisiz erişim imkânı tanıyor.

 

DenizBank kredi ve banka kartı sahipleri, platform üzerinden kazandıkları alışveriş bonuslarını üç kat pahalı olarak kullanabiliyor ve kendilerine özel sunulan avantajlardan yararlanabiliyor.

 

“Kişiselleştirilmiş seyahat hizmeti sunmayı hedefliyoruz”

 

DenizBank Perakende Bankacılık Kümesi Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran, yaptığı değerlendirmede, müşteri tecrübesini zenginleştiren yenilikçi tahliller sunmanın DenizBank’ın öncelikleri ortasında olduğunu vurguladı. Hıçkıran, “DenizBank olarak, her vakit müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak ve onlara şahsileştirilmiş tecrübeler sunacak yeniliklerin peşindeyiz. Denizle Seyahat platformumuz, seyahat planlamalarını uçtan uca, kolay, süratli ve inançlı bir halde gerçekleştirmelerini sağlamak ismine hayata geçirdiğimiz kıymetli projelerden biri. Geniş eser yelpazesi, avantajlı kampanyaları ve misli pahasındaki puanları ile seyahatseverlere özel olarak tasarladığımız bu yeni hizmetimizle, müşterilerimizin yanında olmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Denizle Seyahat, daima yenilenecek kampanyalar ve özel finansal tahliller ile seyahat tecrübelerini daha da zenginleştirecek. Teknoloji ve inovasyondaki liderliğimiz ile her an her yerden erişilebilir, kolay ve inançlı bankacılık hizmeti sunmayı sürdüreceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Samsung Galaxy SmartTag2 Değerli Eşyalarınızı Takip Etmenin En Akıllı Yolu

Yoruma kapalı.