Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Setur Marinas, 34. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası’nda Yarışçılara Ödüllerini Takdim Etti  

Setur Marinas, 34. Milletlerarası Marmaris Yarış Haftası’nda Yarışçılara Mükafatlarını Takdim Etti

 

Marmaris Memleketler arası Yat Kulübü (MIYC) tarafından düzenlenen ve Netsel Marmaris Marina mesken sahipliğiyle 34. Milletlerarası Marmaris Yarış Haftası gerçekleştirildi. Setur Marinas, Netsel Marmaris Marina’da düzenlenen ödül merasiminde kazananlara mükafatlarını verdi.

 

Türkiye’nin başkan zincir marina işletmesi Setur Marinas, 34. Memleketler arası Marmaris Yarış Haftası kapsamında gerçekleşen aktiflikte yelken tutkunlarına takviye verdi. Yarış haftasının özel gününde kazanan yarışmacılara mükafatlar, Setur Marinas temsilcileri tarafından takdim edildi.

 

Düzenlenen aktiflik, Marmaris Körfezi ile açık denizde gerçekleşti. Türkiye’nin yanı sıra İspanya, Fransa, Rusya, Letonya, Almanya, Ukrayna, İngiltere, Kanada, İsveç, Kazakistan, Bulgaristan, ABD, Belarus, Moldova ve Estonya’dan toplam 110 yelkenli yat ve 1000 sportmen bu büyük tertipte yer aldı. Aktifliğin son gününde, yatlar Netsel Marina’dan sırayla ayrılarak körfezde seyir yaparken, hakem heyetinin belirlediği üçgen rotada yarıştılar. 

 

Setur Marinas, denizcilik tutkusunu ve yelken sporundaki muvaffakiyetleri desteklemeye devam edecek ve gelecekteki etkinliklerde de denizcilik severlerle bir ortaya gelmeye devam edecektir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Borusan Otomotiv Motorsport GT4 Avrupa Serisi 2. Ayak Yarışlarını Tamamladı

Yoruma kapalı.