Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Sektörün en genci Odeabank, Webrazzi Summit 2023’e katılacak

Dijitalleşmenin getirdiği kolaylığı insan dokunuşuyla birleştiren “Fijital bankacılık” anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile alanında öne çıkan Odeabank, Türkiye’nin başkan girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2023’e platin sponsor oldu. 

TÜRKİYE’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank’ın Dijital Dönüşüm Yöneticisi Murat Bitirici 25 Ekim’de Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenen Webrazzi Summit 2023’te “Yatırımda Dijital Çağ” başlıklı konuşmasıyla yer alacak,

Bitirici, Odeabank’ın yatırım odaklı bankacılık hizmetine yeni bir soluk getiren, kullanıcı odaklı, yeni jenerasyon müşteri tecrübesini hayata geçiren eser ve hizmetlerini iştirakçilerle paylaşacak.

Murat Bitirici etkinlikle ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Odeabank olarak müşterilerimizi her istikametiyle anlamaya çalışıyor ‘kişiye özel’ yatırım, şahsa özel eser seçeneklerimiz sayesinde farklı beklentilere sahip kişi ve kuruluşlara bu beklentilerin de ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Bankacılık alanında müşterilerin fiziki yapabildiği birçok süreci artık taşınabilir yahut internet bankacılığı üzerinden yapmak istemesi dijital dünyanın kapılarını gerisine kadar açılmasına neden oldu. Biz de Odeabank olarak eser ve hizmetlerimizde müşterilerimizin ve potansiyel müşterilerimizin bu beklentilerini göz önünde bulundurarak muhtaçlığa uygun eserleri süratli bir biçimde müşterilere sunuyoruz. Webrazzi Summit 2023’te bu vizyonumuzu iştirakçilerle paylaşabileceğimiz için memnunluk duyuyoruz.” 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  ChatGPT Destekli Müşteri Deneyimi Yönetimi'nde Yeni Dönem: "ExaironGPT" Çözümü

Yoruma kapalı.