Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Seferihisar Belediyesi’nden Fiziksel Aktivite Desteği

Toplumsal belediyecilikte hayata geçirdiği projelerle birçok belediyeye örnek olan Seferihisar Belediyesi, yaş almış ve engelli vatandaşlara yönelik olarak “Fiziksel Aktivite Desteği” projesini hayata geçiriyor.

 

Seferihisar Belediyesi, yaş almış ve engelli vatandaşların daha sağlıklı ve etkin bir hayat sürmelerine takviye olmak emeliyle, fizikî aktivite programı başlatıyor. Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü Konutta Toplumsal Takviye Ünitesi tarafından hayat geçirilecek projeyle, ilçede yaşayan ve toplumsal taraftan dezavantajlı, bakıma muhtaç, engelli ve yaşlı vatandaşların hayat aktivitelerinin artırılması amaçlanıyor. Bu hizmetten faydalanmak isteyenler 444 7 743(252) ve 0549 805 88 61 numaralı telefonlardan Meskende Toplumsal Dayanak ünitesiyle irtibata geçerek, ayrıntılı bilgi alabilecekler.

 

Belediye Lideri İsmail Yetişkin, Türkiye’de birçok belediyeye örnek olan projelerine bir yenisini eklemekten gurur duyduklarını belirterek, “Özellikle dezavantajlı durumda olan, engelli ve yaş almış vatandaşlarımızın her vakit yanındayız” diye konuştu.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  20 bin kitap Karşıyakalıların hizmetinde

Yoruma kapalı.