Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Samsung’un en yeni katlanabilir modellerinden Galaxy Z Flip5, Flip Cafe’de ziyaretçilerini bekliyor

Samsung’un en yeni katlanabilir modellerinden Galaxy Z Flip5, Flip Cafe’de ziyaretçilerini bekliyor

 

Teknoloji dünyasının en ilgi cazip eserlerinden biri olan Samsung Galaxy Z Flip5, İstanbul’un kültürel zenginliklerle dolu Moda bölgesinde teknolojiseverlerle buluşuyor. Taşınabilir aygıt teknolojisini başka bir düzeye taşıyan bu katlanabilir telefon, Page Cafe & Gallery’de ziyaretçilere eşsiz bir tecrübe sunmak için hazır.

 

Samsung Electronics Türkiye, taşınabilir telefon deneyimini apayrı bir boyuta taşıyan en yeni katlanabilir aygıtı Galaxy Z Flip5’i yakından tanımak isteyen kullanıcılar için yeni bir proje hayata geçirdi. Proje kapsamında, İstanbul Moda’da bulunan Page Cafe & Gallery, Galaxy Z Flip5 ile baştan aşağı  yeniden tasarlandı. Samsung’un bu özel projesi Flip Cafe, Galaxy Z Flip5 meraklılarına eşsiz bir tecrübe imkanı sunuyor. Yerin tüm tabiatının Galaxy Z Flip5’e entegre yapısıyla, ziyaretçiler aygıtın özelliklerini ayrıntılı bir halde keşedebilmek için kusursuz bir imkana sahip oluyor.

 

Oluşturulan interaktif alan, Galaxy Z Flip5’in yalnızca dış görünüşüne değil, tıpkı vakitte içinde barındırdığı teknolojik derinliğe de odaklanıyor. Bilhassa katlanabilir ekran teknolojisinin ardındaki bilim, birçok ziyaretçi için merak konusu. Konuklar, bu teknolojinin nasıl çalıştığı, ekranın nasıl bu kadar ince ve esnek olabildiği, birebir vakitte dayanıklılığını nasıl koruduğu hususlarında birinci elden bilgi edinebiliyorlar. Ziyaretçiler kahvelerini içerken, bir yandan da telefonun kamera, oyun performansı ve öbür özelliklerini şahsen deneyimleme fırsatı buluyorlar.

 

Flip Cafe, ziyaretçilerini FlipLogy çatısı altıda keyifli ve sevinçli bir seyahate davet ediyor. Mottosu ‘Katlanabilir Tarafa Geçmek için QR’i Okut!’ noktasından hareketle örülen öykünün somutlaşmış hali ise bardak ve menülerde yer alan QR kodlarla tamamlanıyor. Page Cafe & Gallery konukları kahvelerini içerken öte yandan da QR kodu okutarak, Galaxy Z Flip5 hakkında daha da ayrıntılı bilgilere erişebiliyorlar.

İlginizi Çekebilir;  İnci Vakfı, Hasat Hibe Programı'nın  son başvuru tarihi 30 Ekim 2023'e uzatıldı

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.