Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

‘Şahane Hayatım’ dizisinin afiş çekiminden backstage videosu yayınlandı

Ay Üretim imzalı, çok yakında FOX’ta ekranlara gelecek yeni dizi ‘Şahane Hayatım’ için heyecan giderek artıyor. Renkli ve bir o kadar da heyecanlı öyküsüyle merakla beklenen dizinin geçtiğimiz günlerde gerçekleşen afiş çekiminden backstage görüntüsü yayınlandı.

Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, Çağrı Bayrak’ın direktörlüğünü üstlendiği, Ay Yapım imzalı ‘Şahane Hayatım’ dizisi çok yakında FOX ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu gibi başarılı isimleri takımında buluşturan dizinin afiş çekiminden backstage görüntüsü yayınlandı. Bir otomobil tamirhanesinde gerçekleşen çekim dizinin renkli ve bir o kadar da kirli dünyasına dikkat çekiyor.  

Merakla beklenen dizide hayata büyük haksızlıklarla gelen, bunları aşmak için çok çalışan ve bu yolda her şeyi feda edip, şahane bir hayata sahip olan Şebnem’in (Hilal Altınbilek), geçmişinden gelen Niyazi, artık başına sardığı ve çok etkilendiği cinayet başkomiseri Mesut, “zengin koca”nın söz manası olan Onur, Onur’a musallat olmuş ve onu Şebnem’den boşatmaya çalışan Melisa ve Şebnem’in asıl büyük düşmanı büyükler büyüğü, Onur’un annesi Aysel ile olan sarsıcı öyküsüne tanıklık edeceğiz. Bir bayan kaç cephede savaşabilir? sorusunu akıllara getiren dizi, seyirciyi renkli dünyaların yanında kirli ve karanlık bir dünyanın da içine çekecek. 

 

‘Şahane Hayatım’ çok yakında FOX’ta…

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Prime Video'nun Hit Dizisi "The Summer I Turned Pretty" 14 Temmuz'da İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor

Yoruma kapalı.