Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Roche Bobois, İstanbul Showroom’u Muhteşem Bir Davetle Açıldı

Roche Bobois, İstanbul Showroom’u Süper Bir Davetle Açıldı

 

Mobilya dizaynında “Fransız Ömür Sanatını” dünyaya sunan lüks marka Roche Bobois, İstanbul’daki birinci showroomunu seçkin tasarım ve dekorasyon markalarının bulunduğu Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde açtı. Açılış davetine Roche Bobois CEO’su Guillamue Demulier, markanın Türkiye Distribütörü ENNE Mobilya İdare Şurası Lideri Erkan Aytekin ile birlikte iş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı. Davette ayrıyeten markanın sonbahar-kış koleksiyonunun ön izlemesi de gerçekleştirildi. Renklerin harmonik geçişler yaptığı koleksiyon Fransız dizaynının güçlü çeşitliliğini temsil ediyor.

 

Roche Bobois CEO’su Guillamue Demulier ve ENNE Mobilya İdare Heyeti Lideri Erkan Aytekin davette konuklarla yakından ilgilenirken, aralarında Hatice Aslan, Tuğçe Eyilik, Oğuz Satıcı, Gökhan Avcıoğlu, Yelda-Demir Güral, Nurettin Eroğlu, Cansu-Erdem Eroğlu, Arhan Kayar, İdil Lüleci, Esra Kazmirci, Emel Balcı ve Bülent Yıldırım’ın da bulunduğu davetliler Roche Bobois tasarımlarına büyük ilgi gösterdiler. 

 

Roche Bobois bugün 55 ülkede 260 showroomu bulunuyor. Fransız lüks marka tıpkı vakitte Joana Vasconcelos, Marcel Wanders, Kenzo Takada, Ora Ito, Sacha Lakic başta olmak üzere ünlü sanatkarlar ve dizayncılar ile işbirliği içinde. Dünyanın önde gelen moda meskenleri olan Jean Paul Gaultier ve Missoni Home ile de çalışan Roche Bobois, her müşterisine yaratıcılık ve tasarım konusunda şahsileştirilmiş bir yaklaşım sunuyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Tadında Anadolu Avrupa'nın En Özgün Havalimanı Restoranı Seçildi

Yoruma kapalı.