Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

QNB Sigorta, 2022 Faaliyet Raporu ile LACP’den Ödüllerle Döndü

QNB Sigorta, 2022 yılı Faaliyet Raporu ile dünyanın en prestijli halkla ilgiler platformları ortasında yer alan Amerikan İrtibat Profesyonelleri Ligi (LACP)’nde sigortacılık kategorisinde Platinum mükafata layık görüldü. Yanı sıra rapor, EMEA Bölgesi’nin (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) En Yaratıcı Raporu ödülünün de sahibi olurken Türkiye’nin de en güzel birinci 20 raporu ortasında gösterildi.

Sağlık, hayat ve ferdî emeklilik sigortası branşlarında sürdürdüğü sigortacılık faaliyetleri ile bireylerin yalnızca güç günlerinde değil hayatları boyunca yanlarında olmayı hedefleyen QNB Sigorta, milletlerarası alandaki itibarlı endekslerde başarılı çalışmalarıyla ismini duyurmaya devam ediyor. 

QNB Sigorta, 2022 yılındaki çalışmalarını içeren Faaliyet Raporu ile dünyanın en prestijli halkla bağlar platformları ortasında yer alan Amerikan Bağlantı Profesyonelleri Ligi (LACP – League of American Communications Professionals) tarafından sigortacılık kategorisinde Platinum, EMEA Bölgesi’nin En Yaratıcı Raporu kategorisinde ise Gold mükafata layık görüldü.

Her yıl dünyanın önde gelen şirketlerine ilişkin faaliyet raporlarını birinci izlenim, rapor kapağı, hissedarlara mektup, rapor anlatım lisanı, rapor finansalları, yaratıcılık, ileti açıklığı ve bilgi erişimi kriterlerini dikkate alarak kıymetlendiren LACP tarafından 100 üzerinden 99 puan alan rapor, EMEA bölgesinde 10. Sırada yer alırken Türkiye’de ise en düzgün birinci 20 rapor ortasında gösterildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Akbank Sürdürülebilirlik Temalı Sendikasyon Kredisini Rekor Oranla Yeniledi

Yoruma kapalı.