Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

PanathInaIkos BC, corendon aırlınes ile uçacak

PanathInaIkos BC, corendon aırlınes ile uçacak

 

Avrupa’yı Türkiye’ye ve en çok tercih edilen tatil destinasyonlarına bağlayan “İlklerin Havayolu” Corendon Airlines, spora ve atlete verdiği takviyelerle isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Avrupa’dan Yunan Adalarına direkt uçuşlar sunan Corendon Airlines, son olarak Avrupa’nın önde gelen basketbol kadrolarından olan ve kazandığı kupalarla ismini basketbol tarihine yazdıran Panathinaikos BC ile gerçekleştirdiği iş birliği ile spora olan dayanağını artırıyor.

 

Bugüne dek yüzlerce sporcuyu madalyalara ve kupalara uçuran Panathinaikos BC, 3 Kasım’da saat 20.30’da oynanacak FC Barcelona maçına Corendon Airlines ile uçacak. Barcelona deplasmanı ile başlayacak olan tarihi iş birliği, 2023-2024 basketbol dönemi boyunca Avrupa’nın çeşitli destinasyonlarına da devam edecek.

 

Panathinaikos BC ekip kaptanı ve Corendon Airlines kaptan pilotu birbirlerine ikram verdi

 

Basketbol ile havacılık dalını bir ortaya getiren muahede kapsamında yapılan birinci uçuşun anısına, iki tarafın “kaptanları” ortasında ikram seramonisi yapıldı. Panathinaikos BC ekip kaptanı Ioannis Papapetrou, Corendon Airlines kaptan pilotuna idman üstü verirken, kaptan pilot Corendon Airlines uçak maketi armağan etti.

 

Barcelona Havalimanı’nda uçak önünde fotoğraf çekimi yapıldı

 

Avrupa’nın kendi dallarının önde gelen iki markası ortasında imzalanan iş birliği sonrasında Barcelona Havalimanı apronunda uçak önünde yapılan fotoğraf çekimi ile muahede ölümsüzleştirildi.

 

Corendon Airlines ailesi olarak büyümeye devam ediyoruz

 

Anlaşma sonrası görüşlerini söz eden Corendon Airlines İdare Konseyi Lideri Yıldıray Karaer: “Panathinaikos BC üzere esaslı bir kulüple çalışmaktan ve spor dünyasına hizmet etmekten büyük gurur duyuyoruz. Barcelona seyahatiyle başlayan bu seyahat, spor ve seyahat dünyasında değerli ve kalıcı bir iz bırakacak. Corendon Airlines olarak kurulduğumuz günden bu yana pek çok atletin ve spor kulübünün yanında olduk. Onlarla yeni zaferlere uçtuk. Artık sıra kazandığı kupalarla ismini basketbol tarihine yazdırmış Panathinaikos BC’de. Panathinaikos BC’de bildiğiniz üzere tanıdık bir isim de var. Başantrenör Ergin Ataman da bu mutabakatın gerçekleşmesinde değerli rol oynadı. Mutabakatın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese bir defa daha teşekkür ederim. İki taraf için de iyi ve uğurlu olsun” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Dr. Öğr. Üyesi Fehmi Ağca: "Suriye'de yaşanabilir, güvenli bir ortamın sağlanması mümkün olabilir"

 

Panathinaikos BC Gelir ve Stratejik İştirakler Yöneticisi Serafeim Voulgaris şunları söyledi: Corendon Airlines’ın yeni partnerimiz olarak ortamıza katılmasından büyük memnunluk duyuyoruz. İkimiz de tıpkı paydaşlık bedellerini paylaşıyoruz ve kıtaların ötesindeki taraftarları birbirine bağlayan global bir erişim sağlıyoruz. Kulübümüzün resmi uçuş ortağı olarak Corendon Airlines ile iştirakimizin Sayın Ataman’ın kadromuzun baş antrenörü olduğu devirde başlamasından ayrıyeten memnunluk duyuyoruz. Corendon Airlines ile paydaşlığımız, memleketler arası seyahat topluluğuyla destinasyon sporu tecrübeleri ve seyahat “hazineleri” paylaşma ve sunma konusundaki ortak tutkumuzdan doğdu. Birlikte, taraftar kitlemizi Corendon ile uçarak ve Panathinaikos Kadrosu ile “sahaya” inerek gibisi görülmemiş bir tecrübeye dahil edecek yaratıcı tahliller bulmaya kararlıyız. Corendon Airlines ve Panathinaikos Basketbol Kulübü, dünya seyahat kesiminde spor seyahati tecrübesinin pozisyonunu yükseltmek için hakikat kaynaklara ve pazarlama yeniliklerine sahiptir. Tüm Corendon grubuna, idaresine ve paydaşlarına PAO BC’ye olan sarsılmaz bağlılıkları ve iştirakleri için en içten teşekkürlerimizi sunarız. Benzeri tutkuları paylaştığımız Corendon ile uçmaktan heyecan duyuyoruz ve paydaşlığımız kelam konusu olduğunda sonun gökyüzü olduğuna hakikaten inanıyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.