Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Otokar Atlas kamyonlarda kaçırılmayacak kampanya: 500.000 TL, 12 ay vade %1.43 faiz fırsatı

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, kamyon segmentine yeni bir soluk getirdiği Atlas ile müşterilerine cazip ve avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Yıl sonuna kadar geçerli olacak özel kampanya kapsamında Otokar müşterileri, Atlas kamyon alımlarında, 500 bin TL’ye 12 ay vade ve %1.43 kredi oranı imkanından yararlanabilecek. Üstelik Atlas kamyonlarda birinci 4 yıl boyunca sınırsız kilometre garanti ve birinci 4 bakım fiyatsız olarak sunuluyor.  

Türkiye’nin öncü otomotiv üreticisi Otokar, geniş eser gamının yanı sıra düzenlediği özel satış kampanyalarıyla da her daim kullanıcılarının yanında oluyor. Hafif kamyon pazarına 8,5 tonluk ve 12 tonluk Atlas kamyonları ile faaliyet gösteren Otokar, yılın son günleri yaklaşırken kaçırılmayacak bir fırsat daha sunuyor. Otokar’ın devreye aldığı kampanya kapsamında kullanıcılar, 31 Aralık 2023 tarihine kadar Atlas kamyon modellerine, 500 bin TL kredi takviyesini 12 ay vade ve %1.43 kredi oranı avantajıyla sahip olabilecekler. Üstelik Otokar, Atlas eser gamında yer alan kamyonları için 4 yıl boyunca sınırsız kilometre garantisi ile birinci 4 bakım dahil olmak üzere fiyatsız bakım hizmeti sunuyor. 

 

OTOKAR ATLAS TİCARETİN KONFORUNU YÜKSELTİYOR

Ticaretin güçlü kahramanı Otokar Atlas kamyon ailesinin 8,5 ve 12 tonluk üyeleri, en şiddetli yol kurallarında, en ağır yükleri basitçe taşımak üzere geliştirildi. Güçlü ve keskin çizgilere sahip kabiniyle ön plana çıkan Otokar Atlas, düşük işletme sarfiyatları ve uygun yedek modül maliyeti ile her daim kullanıcısına katkı sağlıyor. Araç, EP (Ekonomi-Performans) tuşu ile her türlü yol şartına ve yüke uygun sürüş modu tek tuşla yönetilebiliyor. Standart olarak sunulan ACC (Adaptif Seyir Denetim Düzeni), klima, gelişmiş aydınlatma sistemi, güçlendirilmiş yan kapılar ve park sensörü üzere özelliklerle hafif kamyon segmentine yeni bir soluk getiren Otokar Atlas; tam havalı fren sistemi, EBS, egzoz freni, LDWS, AEBS ve ESC özelliklerini de üzerinde barındırıyor.

İlginizi Çekebilir;  Mercedes-Benz eActros300 Türkiye'de test edilecek

 

OTOKAR HAKKINDA

Otokar, kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile müşterilerinin gereksinimlerine uygun özel tahliller sunmaktadır. Koç Topluluğu bünyesinde yer alan Otokar, ticari araçlarda otobüs ve hafif kamyon üretmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.