Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Ödüllü Sokak Basketbol Turnuvası için Başvurular Başladı

Nevşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin 100 Yılı dolayısıyla düzenlenecek olan 3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası için müracaatlar başladı.

İlki geçtiğimiz yıl Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve büyük ilgi gören 3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası bu yıl Nevşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenecek.

16 yaş ve üzeri dileyen herkesin katılabileceği turnuvada kızlar ve erkekler kategorisindeki her kadro 3 as ve 1 yedek oyuncudan oluşacak ve oyuncu değiştirme sınırlaması bulunmayacak. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü spor kompleksi içerisinde yer alan basketbol alanında gerçekleştirilecek olan turnuva 20 Ekim 2023 Cuma günü başlayacak.29 Ekim 2023 tarihinde oynanacak olan final karşılaşması ile sona erecek olan turnuva sonunda dereceye giren ekip ve sportmenler ödüllendirilecek. Ayrıyeten turnuvaya katılan tüm atletlere formaları Nevşehir Belediyesi tarafından armağan edilecek.

Grup sistemi ile oynanacak olan turnuvaya kuracakları kadroları ile katılmak isteyenler 18 Ekim 2023tarihine kadar nevsehirbelediyesigenclikspor.com adresinden online kayıt yaptırabilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Soyer: Bu uygulama tüm Türkiye'ye örnek olacak

Yoruma kapalı.