Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Nejat Biyediç Futbol Turnuvası Şampiyonu Orhaniye Mahallesi

Mudanya Belediyesi ve Yörükyenicesi Mahalle Muhtarlığı iş birliği ile bu yıl ikincisi düzenlenen Yörükyenicesi Nejat Biyediç Futbol Turnuvası, final maçıyla sona erdi. Finalde Balabancık Mahallesi’ni penaltı atışları sonucu yenen Orhaniye Mahallesi, turnuvanın şampiyonu oldu.

Mudanya Belediyesi ve Yörükyenicesi Mahalle Muhtarlığı iş birliği ile İmparator Nejat Biyediç’i anmak ve mahalleler ortası birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek ismine bu yıl ikincisi düzenlenen “Nejat Biyediç Futbol Turnuvası” final maçıyla sona erdi. Düzenlenen ödül merasimine Mudanya Belediye Lideri Hayri Türkyılmaz, CHP İlçe Lideri Kurtuluş Furkan Atalay, belediye meclis üyeleri Servet Usta, Hayati Samast, Ali Polat ile mahalle muhtarları ve sporseverler katıldı.

Yörükyenicesi Nejat Biyediç Spor Tesisi’nde düzenlenen, turnuvaya 18 mahalle takımı katıldı. 3 kümede haftada iki gün yapılan müsabakalar ile 8 hafta süren turnuvada şampiyon olan Orhaniye Mahallesi, kupasını Mudanya Belediye Lideri Hayri Türkyılmaz’ın elinden aldı. Turnuvanın ikincisi Balabancık Mahallesi, üçüncüsü Çekrice Mahallesi olurken, dördüncülüğü ise Kaymakoba Mahallesi elde etti. Katılan tüm gruplara teşekkür plaketi verilirken, turnuvanın en centilmen grubu Muratlı Mahallesi, en uygun kaleci Orhaniye Mahallesi’nden Emircan Bektaş, turnuvanın gol hükümdarı ise Balabancık Mahallesi’nden Miraç Aydın oldu. Mudanya Belediye Lideri Hayri Türkyılmaz, “Bursaspor ve Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden Yörükyenicesi’ndeki alana da ismini verdiğimiz Nejat Biyediç’i turnuvamızda anarak, yaşattık. Barışın ve Kardeşliğin Başşehri Mudanyamıza yakışır bir turnuva olmasını sağlayan belediye çalışanlarımıza, kadrolarımıza, muhtarımız Erkan Akcan ve tertip komitesine ile emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Didim'de çocuklar sinema filmini keyifle izledi

Yoruma kapalı.