Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Narlıdere’nin Minikleri Lige 3’te 3’le Başladı

İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun organize ettiği U-12 Şenlik liginde çaba eden Narlıdere Belediyespor U-12 kadrosu, 3’te 3 yaparak döneme fırtına üzere girdi. Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin de minik atletleri tebrik ederek, “Narlıdere Belediyesi olarak her vakit en büyük yatırımı çocuklarımıza yapıyoruz. Spor aşkıyla büyüyen evlatlarımızı ve onları yetiştiren hocalarımızı tebrik ediyor; 15 Ekim Pazar günü saat 13.00’te Ali Artuner Stadyumumuzda oynayacakları Karabağlar Yeşilyurt FK çabasında muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

Narlıdere büyüyen çocuklara spor sevgisi aşılayan ve atlet jenerasyonlar yetiştiren Narlıdere Belediyesi’nin minikleri başarılarıyla da kendilerinden kelam ettiriyor. İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun organize ettiği U-12 Şenlik liginde gayret eden Narlıdere Belediyespor U-12 grubu 3’te 3 yaparak döneme fırtına üzere girdi. Üç maçta 16 gol atıp yalnızca 2 gol yiyen Narlıdere’nin minikleri, 3 haftalık performanslarıyla adeta göz doldurdu. 15 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’te Narlıdere Belediyesi Ali Artuner Stadyumu’nda 2 puan gerisinde yer alan Karabağlar Yeşilyurt FK ile karşılaşacak olan Narlıdere’nin harika yetenekleri, rakibini geçerek 4’te 4 yapmayı hedefliyor. Antrenörleri Yaşar Özel ile birlikte idmanlarına devam eden harika yetenekler, dönem sonunda şampiyonluğu hedefliyor.

Minik atletleri 3 haftalık performansları nedeniyle tebrik eden Narlıdere Belediye Lideri Ali Engin, “Narlıdere Belediyesi olarak her vakit en büyük yatırımı çocuklarımıza yapıyoruz. Çocuklarımız katıldıkları bu şekil turnuvalarla hem sporla büyüyecek hem de centilmence müsabakayı öğrenecek. İnanıyoruz ki her biri başarılı birer atlet olarak ülkemizi dünyada temsil edecek. Spor aşkıyla büyüyen evlatlarımızı ve onları yetiştiren hocalarımızı tebrik ediyor; 15 Ekim Pazar günü saat 13.00’te Ali Artuner Stadyumumuzda oynayacakları Karabağlar Yeşilyurt FK gayretinde muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Bayraklı'da Hareketlilik Haftası coşkusu

Yoruma kapalı.