Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Mustafakemalpaşa’da Kültür Sanat Şöleni Yaşanacak

Yeteneklerini keşfetmek için Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin kurslarına katılan yüzlerce kursiyer, kültür sanat şöleni ile sertifikalarına kavuşacak.

Mustafakemalpaşa Belediyesi, Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Kültür Sanat Şöleni için dopdolu bir program organize etti. Üç gün boyunca sürecek etkinlik programını Mustafakemalpaşa Belediye Lideri Mehmet Kanar toplumsal medyasından duyurdu.

13 Ekim Cuma Günü, Türk Sanat Müziği Resitali ile başlayan aktiflik, 14 Ekim Cumartesi Günü, Çocuk Mehter Gösterisi, Halk Oyunları, Çocuk Koro ve Bale şovla devam edip, 15 Ekim Pazar Günü Gitar Dinletisi ve Türk Halk Müziği ile son bulacak.

Belediye Lideri Mehmet Kanar, ‘’Kültür ve sanat şöleni kapsamında dopdolu bir program hazırladık. 33 Yıldır hasretle beklediğimiz Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’miz hazırlanan eşsiz program ile tam manasıyla bir şölen olacak. Kültür ve sanatla yoğurulan gençlerin ilçemize kazandırılması için tüm takviyelerimizi sürdüreceğiz. Mustafakemalpaşa kültür, sanat ve sporun kalbi olacak. Bu özel etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.’’ Dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Yaratıcı ekonomi alanında politika geliştirmeye yönelik ücretsiz öğrenme programı

Yoruma kapalı.