Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Michelin’den Fırsatlarla Dolu Kış Kampanyası  

Michelin’den Fırsatlarla Dolu Kış Kampanyası

 

Mobilite alanında öncü şirketlerden biri olan Michelin’in fırsatlarla dolu kış kampanyası başladı. Michelin yetkili bayilerinden, Euromaster servis noktalarından ve michelin.com.tr üzerinden lastik satın alan müşterilerine, 31 Ocak 2024 tarihine kadar 1.400 TL’ye varan servis ve araç bakımı fırsatları sunuyor.

Dünyanın önde gelen mobilite şirketlerinden biri olan ve lastik dalında “uzun ömürlü performans’’ stratejisiyle birinci kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans ve inançlı sürüş sunarak yeni jenerasyon teknolojiler tasarlayan Michelin’in, kullanıcıları şad edecek fırsatlarla dolu kış kampanyası başladı. 15 Eylül 2023 tarihinde başlayan ve 31 Ocak 2024 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında; Michelin’den tek seferde dört adet binek, 4×4 yahut hafif ticari araç için seçili lastiklerinden alan müşteriler, araç bakım ve servis fırsatından yararlanmış olacak. 

Kampanya kapsamındaki lastik kümelerinde 4 adet lastik alımına uygulanacak servis ve hizmet indirimleri KDV dahil;  15 jant MICHELIN CrossClimate ve yaz lastiklerinde 550 TL, 15 jant kış lastiklerinde 700 TL, 16 jant MICHELIN CrossClimate ve yaz lastiklerinde 850 TL, 16 jant kış lastiklerinde 1.100 TL, 18 jant ve üzeri MICHELIN CrossClimate ve yaz lastiklerinde 1.250 TL, 18 jant ve üzeri kış lastiklerinde ise 1.400 TL pahasındaki indirimlerden yararlanmış olacak. 

Kampanya kapsamında servis ve araç bakım hizmetlerinde 1.400 TL’ye varan fırsat

Michelin yetkili satıcıları, Euromaster servis noktaları ve michelin.com.tr üzerinden kampanya kapsamındaki lastik kümelerinde dört adet Michelin lastik alan şoförler, servis ve araç bakımında 1.400 TL’ye varan fırsattan yararlanacak.  Detaylı bilgi için; michelin.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Nissan Türkiye'nin deprem bağışları 50.000.000 TL'yi aştı

Yoruma kapalı.