Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

MetLife ve SigortamJet’ten Yeni İş Birliği

Türkiye’nin önde gelen ferdi kaza, hayat, tamamlayıcı sıhhat sigortaları ve ferdi emeklilik şirketlerinden MetLife Emeklilik ve Hayat online sigorta teklifleri karşılaştırma platformu SigortamJet ile iş birliği muahedesi imzaladı.

 

Farklı sigorta şirketlerinin eserleri hakkında müşterilerini ayrıntılı olarak bilgilendiren SigortamJet, müşterilerin sigortamjet.com.tr web sitesi üzerinden karşılaştırma yaparak gereksinim ve beklentilerine en uygun eseri satın almalarına imkân sağlıyor. Muahede kapsamında sigortamjet.com.tr üzerinden yapılacak Tamamlayıcı Sıhhat Sigortası karşılaştırmalarında; 500’ün üzerinde mutabakatlı olduğu kurumda ve özel hastanelerde, SGK fark fiyatı ödemeden muayene, analiz ve tetkik yaptırılmasını sağlayan MetLife Emeklilik ve Hayat da yer aldı.

 

MetLife’ın Tamamlayıcı Sıhhat Sigortası eserini satın almak isteyen müşteriler, SigortamJet’in Davet Merkezi üzerinden de alım yapabilecek. Kaza sonucu diş tedavi teminatının yanı sıra terör, pandemi, doğal afet durumlarınında da teminat sağlayan MetLife Tamamlayıcı Sıhhat Sigortası eseri, ek olarak sunduğu güçlü içerikli asistans hizmetleri ile de ön plana çıkıyor. Asistans hizmetleri kapsamında yer alan online tabip, online diyetisyen, ruhsal danışmanlık, check-up ve diş paketlerinin yanında sigortalılar günlük hayatta muhtaçlık duyabilecekleri tıbbi yardım, konut yardım, organizasyonel hizmetler ve mutabakatlı kurumlarda indirimli hizmet üzere bahislerde da takviye alabilirler.

 

SigortamJet’in dijital gücünün kendilerine kıymetli bir katkıda bulunacağına ve her iki şirketin birlikte verimli bir sinerji yakalayacağına inandığını ifade eden MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven: “Müşterilerimizin sıhhat gereksinimlerine karşılık vermenin yanı sıra birbirinden pahalı ek hizmetlerle ömür kalitelerini müdafaa imkânı sunduğumuz MetLife Tamamlayıcı Sıhhat Sigortası eserimizin, iş birliğine imza attığımız SigortamJet platformu sayesinde amaç kitlemize çok daha pratik ve süratli bir halde ulaşacağına inanıyoruz” dedi.

 

Anlaşmadan ötürü epey keyifli olduklarını lisana getiren SigortamJet Genel Müdürü Birol Şanlı ise kelamlarını şöyle sürdürdü: “Sigortalılarımızın hayatlarında karşılaştıkları risklere yönelik en gerçek tahlilleri üreterek huzur ve inanç içinde hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına en düzgün sigorta şirketleriyle iş birliği yapıyoruz. Bu doğrultuda MetLife Emeklilik ve Hayat ile de kıymetli bir iş birliği gerçekleştirdik. Böylelikle müşterilerimize daha geniş bir yelpaze sunuyoruz.”

İlginizi Çekebilir;  Ülker, ilk yarıyıl finansallarını açıkladı

 

 

MetLife hakkında

MetLife, Inc. (NYSE: MET), kendisine bağlı iştirakleri ve iştirakleri (“MetLife”) aracılığıyla ferdi ve kurumsal müşterilerinin daha inançlı bir gelecek inşa etmelerine yardımcı olmak için sigorta eserleri, yıllık gelir sigortaları, çalışan yan hakları ve varlık idaresi alanlarında hizmet veren, dünyanın önde gelen finansal hizmet şirketlerinden biridir. 1868’de kurulan ve dünya çapında 40’tan fazla pazarda faaliyet gösteren MetLife; Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Latin Amerika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’da pazar başkanı pozisyonundadır. Detaylı bilgi için metlife.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.