Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Marvel Studios imzalı mini dizi ‘Echo’dan yeni fragman yayınlandı

“Hiçbir kötülük cezasız kalmaz.” sloganıyla yola çıkan Marvel Studios imzalı küçük dizi ‘Echo’ için geri sayım başladı. Yeni fragmanın paylaşıldığı dizinin 5 kısmı birebir anda 10 Ocak’tan itibaren Disney+’ta yayında olacak. ‘Echo’, bu özelliğiyle Marvel Studios’un tüm kısımları tek seferde yayına giren birinci üretimi olma unvanını taşıyor. 

Marion Dayre ve Amy Rardin’in baş senaristleri olarak yer aldığı Marvel Studios imzalı ‘Echo’ adlı 5 kısımlık küçük diziden yeni fragman yayınlandı. 10 Ocak 2024’ten itibaren sadece Disney+’ta seyredilebilecek dizi, Wilson Fisk’in kabahat imparatorluğu tarafından takibe alınan Maya Lopez’i merkezine taşıyor. Bu seyahat Maya’yı konutuna getirirken, genç kız ailesiyle ve mirasıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. 

Alaqua Cox ile Vincent D’Onofrio’nun başrollerini paylaştığı dizinin 5 kısmı birebir anda yayınlanacak ve bu yanıyla Marvel Studios bir “ilk”e imza atacak. Chaske Spencer, Graham Greene, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Zahn McClarnon ve Cody Lightning’in de oyuncu takımında yer aldığı ‘Echo’nun bölümleri Sydney Freeland ve Catriona McKenzie tarafından yönetildi. 

10 Ocak’tan itibaren diziseverlerle buluşacak olan ‘Echo’, seyircileri büyük bir hata imparatorluğuna davet ederek aksiyon dolu sahneleriyle çok konuşulacak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  "1984" yılın oyunu seçildi

Yoruma kapalı.