Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Magnum’un büyük ödülü, 2 adet Porsche Taycan çekilişi sonuçlandı

Magnum Sunlover ve Starchaser renginde 2 Porsche Taycan asil talihlileri belirli oldu.

Magnum’un her sene düş üzere armağanları tüketicileriyle buluşturan haz dolu kampanyası, bu yıl 10 Ekim 2023 Salı günü noter huzurunda gerçekleşen çekilişle sonuçlandı. Merakla beklenen çekiliş, Magnum Türkiye Youtube ve Instagram hesaplarında canlı yayında eş vakitli olarak yayınlandı. Magnum yeni lezzetleri Sunlover renginde turuncu ve Starchaser renginde mor, iki Porsche Taycan’ın asil talihlileri belirli oldu. 

Magnum çekiliş sonucunda Kocaeli’den Ramazan Aytekin ve Şanlıurfa’dan Sara Şimşek asil talihliler oldu. Yedek talihliler ise Kastamonu’ dan Cansu Çakar ve Giresun’ dan Yusuf Yılmaz olarak açıklandı.

Porsche kazanan asil talihlilerin ikramiyelerini almak için ilgili evraklar ve ikramiye kazandıkları şifreli eser çubukları ile 30 Ekim 2023 tarihine kadar U2 Tanıtım’a şahsen müracaatta bulunmaları  bekleniyor.

Magnum, haz dolu kampanyasında bu yıl bir unsur imza attı, 2 Porsche mükafatına ek olarak 6 periyot boyunca her ay 4 bireye 100.000 TL bedelinde Param Card ikram etti.  Magnum Param Cardlar kozmetik, giysi, teknoloji üzere bir çok farklı alanda kullanılabiliyor. 

 

Magnum 19 yıldır haz tutkunlarını sürpriz armağanlarla ödüllendiriyor.

Şimdiye kadar Magnum’un promosyon kampanyalarında talihliler lüks arabaların, Beneteau marka yelkenli teknenin ve lüks konutların sahibi oldu. Bunun yanı sıra onlarca kişi Magnum’la dünyanın birçok noktasına seyahat etme fırsatı yakaladı. 2004 yılından bu yana her yıl farklı sürpriz armağan kampanyalarıyla ilgileri üzerine toplayan Magnum, şimdiye dek Aston Martin, Lamborghini, Porsche Boxster, Porsche Cayman, Maserati üzere lüks marka arabaları Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan Magnum severlere armağan etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Uzmanlardan kira artışlarına çözüm önerisi; kontratlar E-Devlet üzerinden yapılsın

Yoruma kapalı.