Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Lüleburgaz Belediyesi’nin Kadınlar Spor Turnuvası Cumhuriyet Kupası tamamlandı 

Lüleburgaz Belediyesi’nin Bayanlar Spor Turnuvası Cumhuriyet Kupası tamamlandı 

Lüleburgaz, Bayanlar Spor Turnuvası Cumhuriyet Kupası’na 6’ncı defa konut sahipliği yaptı. 3 gün boyunca basketbol ve voleybolda birbirinden heyecanlı müsabakalara sahne olan turnuva, kupa merasimi ile son buldu. 

Lüleburgaz Belediyesi’nin düzenlediği 6’ncı Bayanlar Spor Turnuvası Cumhuriyet Kupası 10-12 Kasım’da gerçekleştirildi. 

Basketbol ve voleybolda 11 grubun uğraş ettiği turnuvada maçlar Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi (LYFA) ve Düvenciler Anadolu Lisesi’nde oynandı. 

3 gün boyunca heyecanlı maçlara sahne olan turnuvada dereceye giren kadrolara ödül ve kupaları 12 Kasım’da LYFA’da düzenlenen merasimle verildi. 

Törende kadrolara ödül ve kupaları Belediye Lider Yardımcıları Leyla Güncer ve Kemal Pektaş ile Belediye Meclisi Üyesi Nihal Organ, Toplumsal Takviye Hizmetleri Müdürü Samet Servet tarafından verildi. 

Turnuvada basketbol kategorisinde şampiyon Kemer Master grubu olurken, voleybolda ise şampiyon Bulgaristan’dan Tasarevo kadrosu oldu. 

Turnuvaya katılan tüm kadrolara ise madalya verildi. 

Turnuvada basketbol branşında İstanbul Turtles, Kemer Master, Yıldırım Girls, SES Spor Kulübü, Best Ladies, Halime Çavuş Veteran, Turkuaz Spor Kulübü, Otuz Dokuz, voleybol branşında ise Lüleburgaz 1922 SK, Tsarevo (Bulgaristan) ve SES Spor Kulübü gayret etti. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nde Bayrak Değişimi

Yoruma kapalı.