Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Koç Holding, Cumhuriyet Değerlerini Gelecek Nesillere Aktarmaya Devam Ediyor

Türkiye’nin en esaslı topluluğu Koç Holding tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlama maksadıyla başlatılan “Cumhuriyet’in 100 Pahası Projesi” sürat kesmeden devam ediyor. Cumhuriyet tarihi boyunca hatırlanacak ve gelecek kuşaklara aktarılacak çok fazla paha olduğuna dikkat çeken projede Koç Holding ve Koç Topluluğu markalarının toplumsal medya hesapları üzerinden her gün bir kıymet paylaşılıyor. Proje, 29 Ekim’de yapılacak 100. paylaşım ile tamamlanacak. 

 

Burçin Girit: “Cumhuriyet pahalarını öne çıkarırken çağı yakalama ve hatta aşma davası ile ilerlendiğini gösteren kıssaları paylaşma imkânı buluyoruz.”

 

Koç Holding Kurumsal İrtibat ve Dış İlgiler Yöneticisi Burçin Girit, “Cumhuriyet’in her periyoduna tanıklık etmiş bir kurum olarak, Cumhuriyet’in 100. yılını kutlamaya hazırlanırken irtibat çalışmalarımızı büyük bir itina ve heyecanla sürdürüyoruz. Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirlerini ve Cumhuriyet’in pahalarını bir sefer daha hatırlama, bu pahaları yeni kuşaklara aktarabilme vizyonuyla irtibat çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda başlattığımız projemizde, ‘Cumhuriyetimizin, 100 yıllık tarihinde kutlanacak çok şey var’ diyerek, Cumhuriyet kazanımlarını birlikte hatırlıyoruz. Cumhuriyet’in; eğitim, kalkınma, bilim, sanat ve kültür alanlarında gerçekleştirdiği atılımları, oluşturduğu esaslı kurumları ve inkılapları aktarıyoruz. Cumhuriyet bedellerini öne çıkarırken çağı yakalama ve hatta aşma mefkuresi ile ilerlendiğini gösteren öyküleri paylaşma imkânı buluyoruz. Ülkemizin her köşesinden insanın bu pahalı Cumhuriyet kazanımlarını hatırlama fırsatı bulabilmesi için önümüzdeki periyotta bu içerikleri yaygınlaştıracak çalışmaları da hayata geçireceğiz” dedi.

 

Milli kütüphanenin kurulmasından İstanbul Radyosu’nun yaptığı birinci yayına, onuncu yıl marşının bestelenmesinden Türkiye Cumhuriyeti’nin birinci bayan muhtarı Gül Esin Hanım’ın kıssasına kadar 100 farklı bedel, Koç Holding’in ve Koç Topluluğu markalarının toplumsal medya hesapları üzerinden takip edilebiliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Antalya Büyükşehir'den Serik kırsalına asfalt

Yoruma kapalı.