Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Kızılay Plus’ta her şişenin ‘Bi Artısı Var’  

Kızılay İçecek’in sağlıklı ömrü destekleyen Plus eserleri için hazırladığı yeni reklam kampanyası başladı:

 

Kızılay Plus’ta her şişenin ‘Bi Artısı Var’

 

Kızılay Doğal Maden Suyu’nun sıhhat ve zindelik veren yeni eser kümesi Plus eserlerini tanıttığı reklam kampanyası 3 Kasım 2023 prestijiyle start aldı. “Bi artısı var” mottosuyla tüketiciyle buluşan reklam sineması Kızılay Plus kategorisindeki farklı eserlerin insan sıhhatine sunduğu katkılara odaklanıyor.

 

Kızılay İçecek’in Plus kategorisinde yer alan yeni eserleri, hazırlanan reklam kampanyası ile tüketiciyle buluştu. Yeni reklam sinemasında hangi Plus eserinin sıhhat tarafından hangi katkıyı sunduğu anlatılıyor. Plus kategorisinde bulunan üç başka eser, bedenin farklı işlevlerini destekleyerek günlük hayatı daha zinde ve sağlıklı hale getirmeye yardımcı oluyor. Kalorisiz, şekersiz ve hami içermeyen eserleri kapsayan Plus kategorisinde üç farklı seçenek yer alıyor. Yeşil Çaylı Maden Suyu gingseng takviyesiyle enerjiyi yükseltmeye katkı sağlarken, çinko zengini Kara Mürverli Maden Suyu ise bağışıklık sistemini destekliyor. Kızılay Doğal Maden Suyu’nun son olarak piyasaya çıkardığı Açai Çilekli Maden Suyu ise prebiyotik özelliği ile sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor.

 

Kampanya için hazırlanan yeni reklam sineması 3 Kasım 2023 prestijiyle internet mecralarının yanı sıra Kızılay Doğal Maden Suyu toplumsal medya hesaplarında tüketici ile buluştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Türk deri ihracatçıları ayakkabı ve saraciye ürünlerini Dünya Ayakkabı Kongresinde Metaverse ile tanıtacak

Yoruma kapalı.