Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Kaspersky, 2023 SoftwareReviews’ Endpoint Protection Data Quadrant ödüllerinde Lider seçildi

Kaspersky, 2023 SoftwareReviews’ Endpoint Protection Veri Quadrant ödüllerinde Başkan seçildi

Kaspersky, kurumsal yazılım pazarı için derinlemesine müşteri verisi ve içgörü kaynağı olan SoftwareReviews tarafından verilen Data Quadrant ödüllerinde önder seçildi. Kaspersky’nin uç nokta güvenliğine yönelik çok katmanlı güvenlik eseri, kullanıcıların geri bildirimlerine dayanarak 95 Net Duygusal Ayak İzi toplam puanı aldı.

Ağustos 2023’te Kaspersky Endpoint Security for Business, müşteri dayanağı, eser tecrübesi ve tahlillerinin daima uygunlaştırılması mevzularında en yüksek puanları alarak 95 Net Duygusal Ayak İzi puanıyla Endpoint Protection Veri Quadrant raporunda Lider seçildi. Bu puan, BT ve iş dünyası profesyonellerinin bakış açısından eser sağlayıcıya ve eserine yönelik genel kullanıcı hissiyatının bir göstergesi niteliğinde. Birebir vakitte kullanıcıların yüzde 90’ı bu eseri tavsiye etme olasılıklarının yüksek olduğunu paylaştı.

Kaspersky Endpoint Security for Business, işletmeler için bir numaralı tehdit olan fidye yazılımlarına karşı otomatik tedbire sağlıyor. Eserin çok katmanlı muhafaza yaklaşımı, makine tahsili tabanlı teknolojiler ve global olarak edinilen tehdit istihbaratından oluşan bir yığına dayanıyor. Kaspersky Endpoint Security for Business, evrak tabanlı ve evraksız hücumları, istismarları, rootkit’leri ve öteki birçok tehdidi kapsıyor. Böylelikle müşteriler işletmelerinin güvenliğinden büsbütün emin olabiliyor.

Kaspersky Kıdemli Küresel Eser Pazarlama Müdürü Oleg Gorobets, şunları söyledi: “SoftwareReviews’ın Veri Quadrant raporunda Başkan olarak gösterilmekten onur duyuyoruz. Yeni tehditlere karşı koymak için eserlerimizi daima geliştiriyoruz, böylelikle müşterilerimize her gün gereksinim duydukları güvenlik dayanağını sunuyoruz. Organik olarak yerleşik EDR fonksiyonelliği ve XDR çerçevemize lokal entegrasyon ile Kaspersky Endpoint Security for Business, en geniş siber tehdit yelpazesine karşı kapsamlı müdafaa sağlıyor, sistemleri sertleştirme yoluyla hücumlara karşı hassaslığı azaltmaya yardımcı oluyor ve tesirli tehdit tespiti, müdahalesi ve araştırması için gereken temel yetenekleri sağlıyor. Müşterilerimizin çözümümüzü seçtiğini, takdir ettiğini ve tavsiye ettiğini bilmekten memnunluk duyuyoruz. Bu eforlarımız için en düzgün ödüldür.”

SoftwareReviews’ın Veri Quadrant Mükafatları her yıl BT ve iş dünyası profesyonelleri tarafından bedellendirilen teknoloji pazarındaki seçkin yazılım sağlayıcılarını ödüllendiriyor. Eser sağlayıcılar, Net Duygusal Ayak İzi olarak isimlendirilen duygusal reaksiyon derecelendirmeleriyle sonuçlanmak üzere bir ortaya getirilen yazılım yetenekleri, eser özellikleri, tavsiye etme mümkünlüğü ve eser sağlayıcı tecrübesi genelinde kullanıcı memnuniyeti puanları alıyorlar. Yazılım sağlayıcısının Veri Quadrant üzerindeki yerleşimi, kategorizasyonunun yanı sıra izafî sıralamasını da gösteriyor. Yayınlanan datalar gerçek son kullanıcılardan toplanıyor ve titizlikle doğrulanıyor.

İlginizi Çekebilir;  ESBAŞ Ege'nin En İyi İşverenleri Listesinde Birinci Oldu

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.