Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Kartepe’de İki Caddeye 3700 Ton Asfalt Serildi

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü grupları tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Lider Kocaman, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ve İstasyon Mahallesi yeni Demir Yolu Caddesi’nde asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 

TOPLAM 3700 TON ASFALT SERİLDİ

Belediye grupları tarafından Ertuğrulgazi Mahallesi Sakıp Sabancı Caddesi’nde alternatif bir yol olarak şoförlerin yoğunlukla tercih ettiği 1400 metre uzunluğunda 8 metre genişliğinde ki Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’ne 3000 ton, toplu taşıma araçlarının kullandığı İstasyon Mahallesi’nde 370 metre uzunluğunda 8 metre genişliğinde yeni Demir Yolu Caddesi’ne stabilize dolgu ve PMT serimini sonrasında 750 ton, toplam 3700 ton binder asfalt serimi yapıldı.

 

MODERN YOLLAR

Asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, “Dumlupınar Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde ve toplu taşıma araçlarının kullandığı İstasyon Mahallesi yeni Demir Yolu Caddesi’nde asfalt serim çalışmalarımızı tamamladık. Çağdaş yollarımızla daha konforlu ve inançlı bir ulaşım sunuyoruz. Kartepemizde çalışmalarımız 7/24 sizin için devam ediyor. İyi olsun” açıklamasında bulundu.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Man peş peşe teslimatlarla yollardaki "Aslan" sayısını arttırmaya devam ediyor

Yoruma kapalı.