Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Kampüslerde festival heyecanı: Selfy Fest’e geri sayım başladı

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, eğlenceyi ve müziği üniversite yerleşkelerine taşıyor. ‘Selfy Kampüste’ konseptiyle 12-26 Ekim tarihleri ortasında üniversitelerde; konserler, oyun turnuvaları, çeşitli müsabakalar ve birbirinden renkli aktiviteler düzenlenecek. KÖFN ve Can Bonomo’nun en sevilen müziklerini gençlerle birlikte seslendireceği Selfy Fest23’te, ayrıyeten Türk Telekom yöneticileri ve ekranların sevilen isimleri meslek sohbetlerinde öğrencilerle buluşacak. 

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, her yıl olduğu üzere bu yıl da keyifli anların sponsoru olarak birbirinden özel aktiflikleri öğrencilerle buluşturuyor. ‘Selfy Kampüste’ konseptiyle düzenlenen Türk Telekom Selfy Fest; bu yıl 12-26 Ekim tarihleri ortasında Isparta, Kayseri, Antalya, Eskişehir ve Balıkesir’de gerçekleştirilecek. Şenlik kapsamında KÖFN ve Can Bonomo sevilen müziklerini üniversitelilerle birlikte seslendirecek. Gençler, oyun turnuvaları, söyleşiler ve birbirinden heyecanlı aktivitelerle şenlik coşkusunu kendi yerleşkelerinde yaşayacak. Şenlik boyunca Muud Karaoke ve Selfy Quiz üzere gün uzunluğu devam edecek etkinlikler ve yarışlar düzenlenecek. Şenlik kapsamında gerçekleştirilecek GAMEON FC24 turnuvası gençlerin heyecan dolu müsabakalarına sahne olacak. 

Festival hakkında açıklamalarda bulunan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Tecrübesi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, “Türk Telekom olarak gençlerin gereksinim ve beklentilerini anlamaya çalışarak, teklif ve hizmetlerimizi gençlerin hayatının her anına bedel katacak halde tasarlıyoruz. Yaptığımız araştırmalarla gençlerin beklentilerini tespit ediyor, onlara yararlı olacak hizmetler oluşturuyoruz. Selfy’de gençlere özel olarak sınırsız, esnek ve avantajlı taşınabilir tekliflerin yanında gençlerin hayatlarına daha fazla dokunabilmek için seyahat indirimi, konser ve tiyatro indirimli bilet hakkı üzere yararlar da sunuyoruz. Bununla birlikte, her yıl gerçekleştirdiğimiz ve artık klasikleşen Selfy Fest’te konserden oyun turnuvalarına, meslek sohbetlerinden çeşitli müsabakalara kadar gençlerin hem eğlendiği hem de yeni tecrübeler elde ettiği bir ortam yaratıyoruz. Gençleri bu yıl da dopdolu bir Selfy Fest bekliyor.” diye konuştu. 

İlginizi Çekebilir;  8. Kemer Otomobil Festivali

 

Türk Telekom yöneticileriyle söyleşiler  

Eğlenceyi üniversitelilerin ayağına götüren Türk Telekom, Selfy Fest23 kapsamında öğretici etkinliklere de imza atacak. Türk Telekom yöneticileri, öğrencileri yerleşkelerinde ziyaret ederek, başarılı oyuncu Atakan Çelik’in moderatörlüğünde gerçekleşecek sohbetlerde gençlere tecrübelerini aktaracak. Tivibu Spor’un ekran yüzleri Erkut Öztürk, Tümer Metin, Erman Özgür ve Elvir Baljic ‘Futbol Meslek Söyleşileri’nde; deneyimlerini üniversitelilerle paylaşacak. 

 

“Selfy Kampüste”nin sanatçı programı şöyle;

12 Ekim – Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (KÖFN)

17 Ekim – Kayseri Erciyes Üniversitesi (KÖFN)

19 Ekim – Antalya Akdeniz Üniversitesi (KÖFN)

24 Ekim – Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Can Bonomo)

26 Ekim – Balıkesir Üniversitesi (Can Bonomo)

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.