Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

İş Hayatında Engelliler ulusal karikatür yarışması başvuruları başladı

Manisiz hayatın öncüsü olabilmek için yola çıkan İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 1-3 Aralık tarihlerinde düzenlenecek “4. Memleketler arası Engelsizmir Kongresi” kapsamında ulusal karikatür yarışı açıldı. Konusu “İş Hayatında Engelliler” olarak belirlenen müsabakanın son müracaat tarihi 7 Kasım.

Engellilerin meselelerine tahlil üretmek emeliyle bir dizi çalışma yürüten İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1-3 Aralık tarihlerinde düzenleyeceği “4. Memleketler arası Engelsizmir Kongresi” kapsamında ulusal karikatür müsabakası düzenliyor. “İş Hayatındaki Engelliler” bahisli müsabakaya 18 yaşını doldurmuş bireyler en fazla 5 karikatür ile katılabilecek. Karikatürlerin 7 Kasım 2023 tarihine kadar [email protected] adresine iletilmesi gerekiyor. Müsabakanın sonuçları ise 14 Kasım’da duyurulacak.

İlk üç kişi büyük mükafatı alacak

Tek etaplı yapılacak müsabakada birinciye 40 bin TL, ikinciye 30 bin TL, üçüncüye ise 20 bin TL verilecek. Üç iştirakçi ise 8’er bin TL mansiyon mükafatı kazanacak. Yarış hakkında ayrıntılı bilgiye ve şartnameye engelsizmir.org sitesinden ulaşılabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Konya Büyükşehir'in Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldı

Yoruma kapalı.