Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

İş Bankası’ndan Etki Girişimlerine Özel Program Workup4Future   

İş Bankası’ndan Tesir Teşebbüslerine Özel Program Workup4Future 

 

Türkiye İş Bankası, Workup çatısı altında Türkiye Girişimcilik Vakfı partnerliği ve Hackquarters yürütücülüğünde, afet odaklı ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Gayeleri doğrultusunda teknoloji üreten tesir teşebbüslerine özel hızlandırma programı Workup4Future’ı hayata geçiriyor. 

 

İş Bankası, ülkemizde girişimciliğin gelişmesi ve ekosistemin büyümesi ismine sunduğu kapsamlı takviye ve paha tekliflerini, afet odaklı ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Emelleri çerçevesinde teknoloji üreten tesir teşebbüslerine yönelik hızlandırma programı Workup4Future ile zenginleştiriyor. Program, Türkiye Girişimcilik Vakfı partnerliği ve Hackquarters hızlandırıcılığında gerçekleştirilecek.

2017’den bu yana her dikeyden teşebbüse konut sahipliği yapan, son yıllarda farklı alanlara özel programlarla ekosistemi ve startupları destekleyen Workup çatısı altında düzenlenecek Workup4Future programına, doğal afetler başta olmak üzere, “karbon salımının azaltılması”, “gelir adaletinin sağlanması” ve “cinsiyet eşitliği” üzere Sürdürülebilir Kalkınma Maksatlarına yönelik teknoloji geliştiren, fikir kademesini tamamlamış, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir teşebbüsler başvurabilecek. 

Seçilen teşebbüsler, 4 ay sürecek program kapsamında uzman mentorlar ve mezun teşebbüslerle bir ortaya gelme, bu alanda faal yatırım yapan FounderOne, Arya GSYF, MAXİS GSYF ve İş Bankası 100. Yıl Teşebbüs Sermayesi ile buluşma imkânlarına sahip olacak. Ayrıyeten İş Bankası ve küme şirketleri ile Türkiye Girişimcilik Vakfı’nın ulusal ve milletlerarası ağı ile müşteri kazanımı, kavram kanıtlama çalışmaları ve ürün/hizmet satışı imkanlarına ulaşabilecek. Teşebbüsler, İş Kule Workup Alanı’nda fiyatsız ofis imkânından da yararlanabilecek.

Workup4Future programına müracaatlar, 5 Aralık Salı gününe kadar www.workup.ist/workup-for-future web sitesi üzerinden yapılabilecek. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Evliya Çelebi'nin Mısır'da Kayıp Olan Mezarı

Yoruma kapalı.