Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

İGA PASS, A Millî Kadın ve Erkek Futbol Takımlarının ‘Resmî Sponsoru’ oldu

Dünyanın değerli global aktarma merkezlerinden olan İGA İstanbul Havalimanı’nın, yolcularına sağladığı imkanlarla ön plana çıkan ve unutulmaz bir havalimanı tecrübesi sunan özel yolcu programı İGA PASS, Türkiye Futbol Federasyonu ile resmi sponsorluk muahedesine imza attı. Türkiye Futbol Federasyonu ile yapılan mutabakat ile İGA PASS, Türkiye Bayan A Millî Futbol Ekibi ve Türkiye Erkek A Ulusal Futbol Takımı’nın ‘Resmî Sponsoru’ oldu.

Toplumsal sorumluluk anlayışıyla spora takviyelerini sürdüren İGA İstanbul Havalimanı’nın özel yolcu programı İGA PASS, ülkemizi dünyada temsil eden ve pek çok kıymetli muvaffakiyete imza atan Türkiye Bayan A Ulusal Futbol Grubu ve Türkiye Erkek A Ulusal Futbol Takımı’nın ‘Resmî Sponsoru’ olduğunu açıkladı.

Son iki dönemdir Anadolu Efes Basketbol Takımı’na dayanak veren ve Anadolu Efes Fan Club üyelerine 2021-2022 sezonunda İGA Lounge, Buggy (mini golf aracı), süratli geçiş, öncelikli check-in, otopark, vale ve kent içi transfer üzere hizmetler sunan İGA PASS, Türkiye Bayan A Ulusal Futbol Ekibi ve Türkiye Erkek A Ulusal Futbol Takımı’nı da İGA PASS ayrıcalıkları eşliğinde havalimanında özel biçimde ağırlayacak.

İGA İstanbul Havalimanı CEO Vekili Selahattin Bilgen ve Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi’nin iştirakiyle düzenlenen sponsorluk muahedesinin imza merasimi, İGA İstanbul Havalimanı’nda gerçekleştirildi.

Törende konuşan İGA İstanbul Havalimanı CEO Vekili Selahattin Bilgen, İGA olarak toplumsal sosyal sorumluluk projeleriyle    hayata kıymet katmaya sürdürdüklerini belirtti.

Bilgen, “Bugün burada çok değerli bir iş birliğine imza atıyoruz. Daha evvel ‘Hizmet sponsoru’ olarak takviye verdiğimiz Türkiye Bayan A Ulusal Futbol Ekibi ve Türkiye Erkek A Ulusal Futbol Takımı’nın artık İGA PASS markamız ile resmî sponsoruyuz. Son yıllarda atletlerimiz dünyada arka arda kazandıkları başarılarla ülkemize büyük gurur yaşattılar. Türk futbolu dünyada kıymetli bir pozisyonda bulunuyor. İGA İstanbul Havalimanı da dünyanın sayılı büyük havalimanları ortasında yer alıyor. Bu bakımdan bu türlü güçlü iki kuruluşun bir ortaya gelmesi bizim için çok kıymetli. Bu beraberlikten doğan güçlü sinerjinin hem İGA’ya hem de Türk futboluna kıymet katacağına yürekten inanıyorum. İGA İstanbul Havalimanı olarak iş birliğimizin hem ülkemize hem de Türk futboluna iyi olmasını diliyorum,” sözlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir;  Futbolun efsaneleri Antalya'da buluşuyor

Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi ise hislerini şöyle lisana getirdi: “Ülkemizin medarı iftarı İstanbul Havalimanı’nda, bu kıymetli iş birliği için sizlerle bir ortaya gelmenin memnunluğunu yaşıyoruz. Biliyorsunuz, kısa mühlet evvel İtalya ile birlikte 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası’nı düzenleme hakkı kazandık. Bir hayali gerçekleştirdik ve Cumhuriyetimizin 100. yılını taçlandırdık. Bu kıymetli tertibi almamızda; çağdaş stadyumlarımız, konaklama tesislerimiz, ulaşım ağımız ve üst seviye havalimanlarımızın varlığı büyük rol oynadı. Münasebetiyle, 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası’na şimdiden hazır olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. İGA Pass ile birinci iş birliğimiz, 2021 yılında gerçekleşti. Tüm ulusal kadrolarımızın tedarik sponsoru oldular. Artık ise bu sponsorluğu genişletiyoruz. İGA Pass, artık bizim resmi sponsorlarımız ortasına girerek ailemize daha fazla güç vermeye başlıyor. Yalnızca bayan ve erkek A Ulusal Kadrolarımıza değil, genç yaş kategorilerindeki ulusal gruplarımıza da hizmet sunacaklar. Maç seyahatlerinde; karşılamadan, transferlerine tüm gereksinimlerinde millilerimizin yanlarında olacaklar. Ayrıyeten, kendileriyle Euro 2024 yeni formalarımızın satışı için iş birliği yapacağız. Ay-yıldızlı formamızı, her gün binlerce yolcunun uğrak noktası olan İstanbul Hava Limanı’nda özel mağazamızda buluşturacağız. Bu değerli iş birliği ile İGA İstanbul Havalimanı’nın ve İGA Pass markasının, tüm ulusal kadrolarımıza uğur getirmesini diliyorum. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.