Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

İGA Lounge Yoluna TRU ile Devam Ediyor

İGA İstanbul Havalimanı, Lounge yeme içme alanlarının işletmesini TRU Ağırlama Hizmetleri ve Perakende Grup’a emanet etti. Tüketicilerin hayatlarına her alanda dokunmayı hedefleyen TRU, gastronomi dünyasının ünlü ismi Şef Çiğdem Seferoğlu liderliğindeki mutfağıyla yolculara özgün bir lezzet tecrübesi sunacak.

Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı İGA İstanbul Havalimanı’nın, Lounge yeme içme alanlarının işletmesini TRU Ağırlama Hizmetleri ve Perakende Grup üstlendi. Türk misafirperverliğini ve Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini konuklarına sunmayı hedefleyen TRU, konuklarına unutamayacakları bir tecrübe yaşatmayı hedefliyor. İGA İstanbul Havalimanı’nın iç ve dış sınırlar giden yolcu katında hizmet veren İGA Lounge’da sunulan menüde her damak zevkine uygun tatlar bulunuyor.

Türk misafirperverliğini sunuyor

TRU Ağırlama Hizmetleri ve Perakende Grup’un, yeme içme alanlarının işletmesi, otel idaresi, kent operasyonları, uçak içi catering hizmetleri, lounge idaresi ve aktiflik tertipleri üzere operasyonlarını 2023 yılı itibariyle konukların beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek ismine tek çatı altında toplandığını söyleyen TRU Ağırlama Hizmetleri ve Perakende Küme CEO’su Sadettin Gözü pek, iş birliğinden duyduğu memnuniyeti lisana getirerek “Ulusal ve memleketler arası markaları bünyemize katmayı hedefleyerek küreselleşme yolunda bir adım attık, TRU’nun TR’si ile Türkiye’den doğan bir marka olarak global ölçekte yer aldığımızı vurguluyoruz. U’su ise “You First”. Yani odak noktamız insan. Hem çalışanlarımız hem de konuklarımız bu tanımlamanın içinde yer alıyor. Tüm yolcularımıza konuk gözü ile bakıyoruz. Mottomuz ise; “Tru Hospitality with diversity just for you.” Çeşitliliğimiz ile gerçek Türk misafirperverliğini konuklarımıza sunuyoruz. Bu manada gastronomi dünyasının ünlü ismi Şef Çiğdem Seferoğlu ile yaptığımız iş birliği çok değerli. Konuklarımıza unutamayacakları tecrübeler sunmayı hedefliyoruz “diye konuştu.

Seçkin hizmet anlayışı ile konuklarının yanında 

 İGA İstanbul Havalimanı CEO Vekili Selahattin Bilgen de konuyla ilgili şunları söyledi: “Misafirlerimizden aldığımız geri bildirimler ve teklifler doğrultusunda, orijinal bir tecrübeyle seçkin hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz. Kısa müddette dünyanın en itibarlı havalimanları ortasında en üst sıralarda yer alan İGA İstanbul Havalimanı olarak konuklarımızın seyahatlerinin başlangıcından bitişine kadar her alanda yanındayız. TRU Hospitality & Retail Şirketi işletmesi iş birliğiyle İGA İstanbul Havalimanı Lounge’ları yeni menüsü ve her damak tadına uygun seçkin lezzetleri ile yemek molalarının vazgeçilmez yeri olacak, bundan eminim. İGA Lounge’da, yolcularımıza en yüksek standartlarda yeme-içme tecrübesi yaşatmaktan, bu değişiklikle Türk mutfağının özgün lezzetlerini de Lounge’larımızda konuklarımızın beğenisine sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Çevre Dostu Çalışma Modeli Freelance İş Yapmanın Sürdürülebilirliğe Katkıları

Yoruma kapalı.