Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

idefix’te “Şahane Kasım” indirimleri başladı

idefix’te “Şahane Kasım” indirimleri başladı
 
 Tüm dünyada klasik hale gelen kasım indirimlerinin rüzgarı elektronikten spor-outdoor’a, kitaptan küçük mesken aletlerine kadar sayısız eseri kullanıcılarıyla buluşturan idefix’te esiyor! Şahane Kasım kampanyası ile idefix, kullanıcılarına birçok eserde sayısız indirim fırsatı sunuyor. 

Yıl boyunca kasım ayında gerçekleşen alışveriş şenliklerini merakla bekleyen tüketiciler, idefix’in “Şahane Kasım” kampanyası ile sepetlerini dolduruyor. Kampanya çerçevesinde idefix, kitap aşıklarına 400 TL ve üzeri tüm kitaplarda geçerli sepette 40 TL indirim sağlıyor.   

İndirimin kitabını yazıyor

idefix, kitapseverlere Agatha Christie, Franz Kafka ve Stefan Zweig üzere dünyaca ünlü muharrirlerin kitap setlerinde sunduğu fırsatlarla indirimin kitabını yazıyor. Yapı Kredi Yayınları’ndan Can Yayınları’na, Doğan Kitap’tan Turkuvaz Yayınları’na, Takviye Yayınları’ndan Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’na kadar çeşitli kategorilerde birçok kitap özel fiyatlarla okuyucuları bekliyor. 

Sayısız eserde kaçırılmayacak indirimler

Şahane Kasım kampanyası ile idefix her yıl olduğu üzere bu yıl da muhtaçlıklarını alışveriş sepetinde bekleten ve eksiklerini tamamlamak isteyen kullanıcılarına çeşitli indirim fırsatları sunuyor. Kitaplardan küçük konut aletlerine, kırtasiye eserlerinden elektronik aletlere kadar birçok eserde avantajlı fiyatlara sahip olan idefix, birebir vakitte 12 Kasım tarihine kadar seçili pikaplarda da sepette özel indirimler uyguluyor. 

Anne-bebekten spor-outdoora, oyuncaktan elektroniğe kadar çeşitli eserlerde kasım ayına özel fiyatlar sunan idefix; Şahane Cuma’da (24 Kasım) ise elektro gitarlardan oyun setlerine, termos mataralarından ofis teknolojilerine, tarihli ajandalardan itibar kalemlere kadar birçok eserde kaçırılmayacak indirimlerle alışveriş tutkunlarını bekliyor. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Aytemiz ve CarrefourSA'dan akaryakıtta indirim fırsatı

Yoruma kapalı.