Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Hyundai Motor Grubu İlk Akıllı Kentsel Mobilite Merkezini Açıyor.

Hyundai Motor Kümesi Birinci Akıllı Kentsel Mobilite Merkezini Açıyor. • Hyundai’nin 21 Kasım’da açacağı akıllı kentsel mobilite merkezi, inovasyonu teşvik edecek.

• Bu yeni merkez tıpkı vakitte, mobiliteyi, üretimi ve müşteri tecrübesini de yine tanımlayacak.

• Hyundai Motor Kümesi Singapur Yenilik Merkezi (HMGICS), esnek üretim platformunu da sergileyecek.

 

Hyundai Motor Kümesi, akıllı kentsel mobilite merkeziyle ilgili ayrıntıları paylaştı. Singapur’da bulunan Hyundai Motor Kümesi Singapur İnovasyon Merkezi (HMGICS), 21 Kasım 2023’te açıldığında mobilite üretiminin geleceğini yine tanımlayacak ve müşteri tecrübesinde yeni standartlar belirleyecek. Kümenin insanlık için ilerleme sağlama vizyonunun bir modülü olacak olan HMGICS tesisi, insan ve robotik süreçler ortasındaki yenilikçi ve üst seviye entegrasyonu sunacak.

HMGICS, klâsik üretime nazaran daha yenilikçi bir üretim methodu kullanacak ve insan merkezli akıllı otomotiv üretim teknolojisi için de bir test ortamı misyonu görecek. Buna ek olarak; sürdürülebilirlik ve müşteri tecrübesine de yük vererek gelecekteki mobilite prensiplerine de öncülük etmiş olacak. 

HMGICS, Singapur akıllı kent ekosistemine büsbütün entegre olacak ve bölgenin daha âlâ ve daha sürdürülebilir bir gelecek yaratma konusundaki ortak vizyonunu da güçlendirecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başarının Sırrı Takım Çalışmasında Saklı

Yoruma kapalı.