Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile Yolculuklarınızı İyileştirin

HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile Seyahatlerinizi İyileştirin

 

Çoğumuz için işe gidip gelmek günlük rutinlerimizin sıradan fakat kaçınılmaz bir modülüdür. Kendinizi kalabalık bir trende hayal edin; anonsların gürültüsü, konuşmalar ve raylar üzerindeki tekerleklerin takırtısı ile boğuşuyor. Bu tecrübe birçok vakit beğenilen olmaktan uzaktır. Fakat bu günlük koşuşturmayı harika bir ses tecrübesine dönüştürdüğünüzü hayal edin.

 

Üstün amiral gemisi TWS kulaklıkların yeni jenerasyonu HUAWEI FreeBuds Pro 3’ün en çok övülen özelliklerinden biri, fevkalâde ses kalitesi ve L2HC 2.0 ve LDAC yüksek çözünürlüklü codec ile çift yüksek çözünürlüklü kod çözme özelliğidir.

 

Kulaklıkların yeni Üçlü Uyarlanabilir EQ algoritması sesi daha da güzelleştirerek günlük tren seyahatinin sıradan ortamını her notanın, vokalin ve davul sesinin kristal netliğinde olduğu bir alana dönüştürmenizi sağlar. Algoritma, ses düzeylerine, kulak yapısına ve kullanım şartlarına ahenk sağlayarak kullanıcının işitsel tecrübesi için çok taraflı gerçek vakitli optimizasyon sağlar ve EQ’yu daima olarak eksiksiz ses kalitesi sağlayacak biçimde ayarlar.

 

İstasyona yanaşan bir trenin ahenksiz tıkırtısını, en sevdiğiniz akustik setin yumuşak, yumuşak tonlarıyla değiştirdiğinizi hayal edin. HUAWEI FreeBuds Pro 3 bunu günlük bir gerçeklik haline getiriyor.

 

Müzik çeşitleri geniş frekans aralığı ile hayat buluyor

Ancak bu yalnızca ses kalitesiyle ilgili değil; tıpkı vakitte çok yönlülükle de ilgili. HUAWEI FreeBuds Pro 3, 14Hz’e kadar inen düşük frekansta etkileyici derecede geniş bir frekans aralığı sunarken, 48kHz’e kadar ulaşan yüksek frekans, bas ve detay açısından güçlü bir dinleme tecrübesi sunar. Müzik zevkiniz ister bas yüklü elektronik ister ruhunuzu okşayan klasik ister ayaklarınızı yere vuran caz olsun, bu kulaklıklar sizi korur.

 

L2HC 2.0 ve LDAC’ın çift yüksek çözünürlüklü kod tahlili, her enstrümanı, her vokal nüansını ve her ritmi duyulması amaçlandığı üzere duymanızı sağlar. Keskin tizler, istikrarlı orta sesler ve gürleyen alçak sesler bir ortaya gelerek sizi canlı performans ortamına taşıyor. HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile sabah treninde kendinizi tam bir orkestra ile çevrili olarak hayal edin, işe gidip gelirken geniş ses sahnesini yanınızda getirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;  TCL'in En İyi Oyun Televizyonu C745 satışa çıktı

 

Kendinizi sesli kitaplara ve podcast’lere bırakın

Sayıları giderek artan podcast meraklıları için HUAWEI FreeBuds Pro 3 kusursuz bir dinleme tecrübesi sunuyor. Kulaklıkların yüksek kaliteli sesi, insan konuşmasının doğal tonlarını ve ritimlerini ortaya çıkararak bilhassa ses ayrımında ustadır. 

 

Edebiyatı müzik kelamlarına tercih ediyorsanız, HUAWEI FreeBuds Pro 3 bu bahiste da başarılı. İnanılmaz ses netliği ve ton istikrarı ile bu kulaklıklar, sesli kitapların canlı kıssa anlatımı oturumları üzere duyulmasını sağlar. 

 

İster entelektüel bir tartışma ister bir güldürü skeci yahut bir araştırma dizisi dinliyor olun, her ses farklı ve her söz kristal berraklığında. Podcast ve sesli kitap dünyasında detaylar değerlidir. HUAWEI FreeBuds Pro 3, her birini yakalamanızı sağlar.

 

Her yerde müzik keyfi için uzun pil ömrü

HUAWEI FreeBuds Pro 3, sesin ötesinde, kulaklıklarda 4,5 ila 6,5 saate kadar oynatma ve şarj kutusu ile kullanıldığında 31 saate kadar güçlü bir pil ömrü ile donatılmıştır. Hareket denetimleri de akıllı telefonunuza uzanmanıza gerek kalmadan süratli ve sezgisel denetim sağlayan bir kolaylık katmanı ekler. Ayrıyeten, IP54 düzeyindeki su ve toz direnci, HUAWEI FreeBuds Pro 3’ü idmanlar de dahil olmak üzere tüm senaryolarda kaygısız kullanım için ülkü hale getirir.

 

4.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunulan FreeBuds Pro 3 yanında 399 TL kayıp kulaklık dayanağı ve 3 ay vade farksız taksit avantajıyla tüketicilerle buluşuyor. Birlikte alımlarda 1.000 TL indirim sağlanan kulaklar ayrıca AFBPRO300 kupon kodu ile alındığında 300 TL daha indirim yapılıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.