Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa minik misafirlere yaratıcı ve eğlenceli deneyimler sunuyor!

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’nın çocuk kulübü Carpi Kidz Paradise minik konuklar için 16 Ekim- 5 Kasım tarihlerinde özel etkinliklerle dolu bir program sunuyor. Bu özel etkinlikler, minik misafirlerlere yaratıcı, eğlenceli ve yararlı tecrübeler yaşatmayı hedefliyor.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Carpi Kidz Paradise, minik konuklar için özel olarak tasarlanmış bir cennet. Bu özel alan, çocukların gelişimlerini desteklemek, yeni hünerler kazandırmak ve eğlenirken öğrenmelerini sağlamak hedefiyle hazırlandı. 16 Ekim- 5 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek etkinliklerle dolu program, çocuklarınızın hayal gücünü geliştirecek, el hünerlerini artıracak ve toplumsal yeteneklerini güçlendirecek çeşitli aktiviteler sunuyor. Bu etkinlikler, çocukların hayal dünyasını genişletirken tıpkı vakitte öğrenme süreçlerine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Carpi Kidz Paradise’da minik konuklarımıza yönelik sunulan etkinlikler ortasında el sanatları atölyeleri, tabiat keşfi çeşitleri, müzik ve dans dersleri, spor aktiviteleri ve daha birçok eğlenceli aktiflik bulunmakta. 

Carpi Kidz Paradise, minik konukların memnunluğunu ve güvenliğini ön planda tutuyor. Tecrübeli ve eğitimli çalışanı, çocukların inançlı bir ortamda keyifli vakit geçirmesini sağlamayı hedefliyor.Hilton Dalaman’ın önceliği  çocukların unutulmaz anılar biriktirirken inançlı ve eğlenceli bir ortamda bulunmalarını sağlamak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Genç Bilet uygulaması ile sanat etkinliklerine 36 bin ücretsiz bilet

Yoruma kapalı.