Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

HDI Fibaemeklilik Yönetimi, Acenteleriyle Buluştu

Sigortacılık kesiminde birçok birincisi hayata geçiren ve HDI Sigorta ve Fibabanka ile güçlü bir iş iştirakine imza atan HDI Fibaemeklilik, sermayedar değişiminin akabinde üst idare ve acenteleriyle bir ortaya geldi. HDI Fibaemeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu, “Gücümüzü değişimden, iş ortaklarımız ve acentelerimiz ile kurduğumuz ilgiden alıyoruz. İş ortaklarımız ve acentelerimiz ile oluşturduğumuz sinerji ile   bölümümüz ve ülkemiz için bedel yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 

GELİŞMİŞ teknolojik altyapısı ve yenilikçi anlayışıyla bölüme yeni bir soluk getiren HDI Fibaemeklilik, 6-8 Ekim 2023 tarihinde Kıbrıs’ta acenteleriyle bir ortaya geldi. Alman sigorta devi Talanx’ın Türkiye’deki temsilcisi HDI Sigorta ve finansal teknolojiler alanındaki yatırımlarıyla öne çıkan Fibabanka ile iş iştirakine imza atarak HDI Fibaemeklilik ismiyle yoluna devam eden şirket, değişimin akabinde hem acenteleriyle hem de sermayedarlarıyla buluştu. “Gücümüz Değişimde – All Star” mottosuyla gerçekleşen toplantıya HDI Fibaemeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu, Fibabanka Genel Müdürü Ömer Mert, HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan, HDI Fibaemeklilik İdare Heyeti Lideri Christian Sebastian Müller ve HDI Fibaemeklilik Satış Genel Müdür Yardımcısı Erhan İleri ve Türkiye’den üst seviye yöneticiler  katıldı.

 

Toplantıda konuşan HDI Fibaemeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu, “Kurulduğumuz günden bu yana kesimimizde iz bırakan işlere ve yeniliklere imza atmaya, her geçen yıl tezimizi artırmaya devam ediyoruz. Gücümüzü değişimden, iş ortaklarımız ve acentelerimiz ile kurduğumuz bağdan alıyoruz. Bu toplantıda acentelerimizle bir ortaya gelerek, 2023 yılını değerlendirdik. Güçlü bir sinerji içerisinde, 2024 için de ortak amaçlarımızı belirledik. Bu kararlılıkla dalımız ve ülkemiz için kıymet yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 

175’i aşkın ülkede faaliyet gösteren Talanx Grubu’na bağlı HDI Sigorta’nın milletlerarası tecrübesi ve Fibabanka’nın yeni kuşak dijital bankacılık sinersijiyle sürdürülebilir bir büyüme ivmesi yakalayan HDI Fibaemeklilik, yeni proje ve yatırımlarla daldaki savını artırarak sürdürüyor. HDI Fibaemeklilik’in geleceğe yönelik vizyonu bu temel üzerinde yükseliyor. 

İlginizi Çekebilir;  Uppy, G20 Tarafından Dünyanın En İyi 2. Edtech Girişimi Seçildi

 

HDI Fibaemeklilik hakkında: 

2012 yılında Fiba Kümesi çatısı altında bölümün dinamik bir oyuncusu olarak faaliyetlerine başlayan HDI Fibaemeklilik, 10 yılda kişisel emeklilik, hayat ve sıhhat sigortaları alanlarında iz bırakan işlere imza attı. HDI Fibaemeklilik, Alman sigorta devi Talanx’ın Türkiye’deki temsilcisi, ülkemizde birinci 5 sigorta şirketi ortasında yer alan HDI Sigorta ve Fiba Kümesi iştiraklerinden, finansal teknoloji alanındaki yatırımlarıyla dikkat çeken Fibabanka ile güçlü bir iş iştiraki gerçekleştirdi. Kuruluşundan bu yana dinamik ve yenilikçi bir bakış açısıyla faaliyet gösteren HDI Fibaemeklilik, portföy ve pay dönemleri ile güçlenerek yoluna devam ediyor.

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.