Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Galatasaray, Cumhuriyet’in Yüzlerini Bir Araya Getirdiği Kampanyasını Duyurdu!

Galatasaray, Cumhuriyet’in Yüzlerini Bir Ortaya Getirdiği Kampanyasını Duyurdu!

 

Nike ve Galatasaray, Cumhuriyet’in 100. yılına özel üçüncü formadan aldığı ilhamla, tüm Galatasaray ailesini kampanyasına katılmaya davet ediyor.

 

Nike ve Galatasaray, tüm taraftarlarını Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamalarına ithaf ettiği kampanyada buluşturuyor. Cumhuriyet’in 100. yılının Galatasaraylı olmanın gururuyla kutlandığı kampanyanın sonunda, tüm Galatasaray ailesinin bir ortaya getirileceği bir sürpriz hazırlanıyor!

 

Cumhuriyet’in 100’ü kampanyasına katılmak isteyen herkes yeni üçüncü formaları ya da en uğurlu Galatasaray formalarını giyerek, Galatasaray’ın Beyoğlu ve Aslantepe GSStore’da kurduğu fotoğraf alanlarında fotoğraflarını çektirebilecekler. Dijital kanallardan katılmak isteyen taraftarlar ise https://www.nike.com/tr/experiences/details/1697713652716 adresinden kaydolarak @gsstore Instagram sayfasındaki “Cumhuriyetin 100’ü” filtresiyle çektikleri fotoğraflarını @nikefootball, @galatasaray ve #cumhuriyetin100ü etiketleriyle paylaşarak dahil olabilecekler.

 

24 Ekim – 8 Kasım tarihleri ortasında belirlenen fotoğraf alanlarında çekilen ve toplumsal medyada paylaşılan fotoğrafların bir ortaya getirilmesiyle oluşturulacak Cumhuriyet’in 100’ü kolajı taraftarların beğenisine sürpriz bir formda sunulacak.

 

Kampanyanın tanıtım sinemasında attığı ikonik golleriyle Galatasaraylılar için efsaneleşen Mauro Icardi, sahada parlayan yetenek, milli futbolcu Kerem Aktürkoğlu, Galatasaray Bayan Futbol Takımının genç ve başarılı oyuncusu milli sporcu Ebru Topçu,  başarılı aktör ve müzisyen Bartu Küçükçağlayan ve ödüllü aktris Merve Dizdar, Cumhuriyet’in esaslı tarihi ve Galatasaray’ın kültürel mirasını kutlamak için fotoğraf stüdyolarında bir ortaya geldi.

 

Cumhuriyet’in 100. yılı coşkusunun, Galatasaraylı olmanın gururuyla birleştirileceği bu özel kampanya, yalnızca Galatasaray topluluğunun değil, tüm Türkiye’nin de gurur kaynağı olacak. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Canon yaratıcılığı, vizyonu ve anıları yakalamanın sanatını; Dünya Fotoğrafçılık Günü'nü kutluyor!

Yoruma kapalı.