Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Filmin kırılma noktası magazin muhabirleri

Yapımcılığını Wovie, Dmc & Netd ve RetroPro’nun üstlendiği direktörlüğünü Doğu Demirkol ve Burak Kuka’nın yaptığı ‘Yaşam Koçu’ filminin setine magazin muhabirleri baskın yaptı. Sinemadaki magazin muhabirleri sahnesinin çekimlerini haber alan magazin gazetecileri, sinemanın aynı zamanda senaristi olan Doğu Demirkol’u ve başrollerini paylaştığı Yağmur Tanrısevsin’i markaja aldı. İstanbul Reşitpaşa’da çekimleri devam eden sette Yağmur Tanrısevsin ve Doğu Demirkol basının karşısına çıkıp sorularını yanıtladı.

Doğu Demirkol, “Kendi yazdığım ve oynadığım bir işe çok iddialı demek ne kadar gerçek olur bilemem ama ‘Yaşam Koçu’ çok iddialı bir iş. Uydurma bir ömür koçunun bir şekilde tanınan olması ve bundan nemalanarak bu hayatın içinde sürüklenmesi magazin muhabirlerini görmesiyle başlıyor. Sinemanın kırılma noktasını aslında siz yapıyorsunuz” diyerek magazin gazetecilerine teşekkür etti.

 

İlk akla gelen isim Yağmur oldu

Sözlerine devam eden başarılı oyuncu Doğu Demirkol sinemadaki partneri Yağmur Tanrısevsin için de “Daha bu kıssayı kâğıda bile dökmeden önce aklımda Yağmur vardı. Diğer alternatif düşünmedim. Kıssayı birinci Murat Cemcir’e anlattım ve bana direk Yağmur dedi” diyerek partneri hakkında övgü dolu kelamlar söyledi.

 

Doğuyla çalışmak çok keyifli

Filmde mesleği ve hayatı için arayışta olduğu bir devirde hayat koçu ve güç uzmanlarını dolaşan Helin karakterine hayat veren Yağmur Tanrısevsin ise “Çok komik bir sinema oldu. Güldürü sineması fakat bir o kadar da derinliği var. Doğu’yla çalışmak çok keyifli” dedi.

12 Ocak 2024’te sinemaseverlerle buluşacak olan Ömür Koçu’ filminin çekimleri tüm süratiyle devam ediyor.

 

Filmin Konusu:

Aşık olup bir türlü açılamadığı ve mecburi kankalık vasfıyla eşlik ettiği ünlü oyuncu Helin ile ömür koçları, enerjici ve falcıları dolaşan Cafer, bu üslup işleri tiye alıp dalga geçerken bir anda kendini ülkenin en tanınan hayat koçu olarak bulur. Gün geçtikçe çevresinde oluşan mürit halesinin tesiriyle kerameti kendinden sanan Cafer’in gerçeği bulması için önce kendini bulması gerekmektedir. 

İlginizi Çekebilir;  Genç Willy Wonka ile tanışmaya hazır mısınız? Wonka filminin ikinci fragmanı yayınlandı!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.