Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

ESET Türkiye Büyümeye Devam Ediyor

ESET, Türkiye’deki tahlil ortaklarıyla 08-11 Ekim tarihleri ortasında Bodrum’da  Club Med Otel’de buluştu. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Trabzon olmak üzere Türkiye genelinden 360 kişilik iştirakle gerçekleşen 2023 Buluşması sektörel gelişmelerin değerlendirildiği bir platform olma özelliğini de  taşıyor. 

 

Yeni uygulamalar tanıtıldı, yeni siber riskler paylaşıldı   

ESET Türkiye idare takımı ve ESET’in İstanbul, Ankara, İzmir ve Trabzon ofis çalışanları da aktiflikte hazır bulundu. Tahlil ortakları yeni gelişmeler ve eserlerle ilgili bilgilendirildi. Gelişen ve değişen siber taarruz prosedürleri değerlendirildi; kurumsal yapılara gerçekleştirilen hücumlar hakkında sunumlar yapıldı. Türkiye’de ve dünyada yaşanan olaylara ait örnekler paylaşıldı. Atakları engelleyebilecek, kurumların gereksinimlerine tahlil olabilecek uygulamalar ve tahliller anlatıldı. ESET Türkiye CEO’su Alain Soria, Teknik Müdür Gürcan Şen, Satış Müdürü Asım Akbal ve İş Geliştirme Müdürü Hakan Ünlü iştirakçilerle bir ortaya geldi. 

 

Büyüyoruz, işlerimizi geliştiriyoruz

ESET Türkiye CEO’su Alain Soria  istikrar ve itimadın adresi olduklarının altını çizerek şunları söyledi: “Türkiye’de bölümümüzde başkanız.  En çok tercih edilen siber güvenlik markasıyız. Stratus Bilişim olarak Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’tan sonra Azerbaycan’da da tek yetkili distribütör olarak hizmet vermeye başladık. Hem Türkiye’de sizlerin hem de milletlerarası şirketlerin bize duyduğu itimat, 55 kişilik çalışma grubumuzu de, beni de gururlandırıyor. İş yapabilme gücümüzü ve başarımızı yurtdışında da genişletiyoruz.       

 

En geniş, tecrübeli teknik ve idare grubuna sahibiz  

Hem kurumsal kategoride kamu ve özel daldaki şirketlere hem de ferdi müşterilerimize geniş satış ağımız ve teknik takımımız ile en yeterli hizmeti sunuyoruz. Ürünlerimizin kalitesi kadar hizmet kalitemiz ile de ön plandayız. Satış öncesi, sonrası takviye ve teknik takımımız ile fark yaratıyoruz.  

İlginizi Çekebilir;  Hepsipay'den bankaları milyonlarca müşteriyle buluşturan "cüzdanı dolduran kredi" çözümü

 

En çok tercih edilen siber güvenlik markasıyız

Türkiye’de kesimimizde başkanız. Güçlü bir finansal yapıya sahibiz. Hem kurumsal kategoride kamu ve özel bölümdeki şirketlere hem de kişisel müşterilerimize geniş satış ağımız ve teknik takımımız ile en yeterli hizmeti sunuyoruz. Kurumsal tarafta her ölçekteki KOBİ’ler ve büyük kurumsal yapılar için geliştirilen ve tüm dünyada kullanılan tahlillerimizle çok güçlü muhafaza kalkanları oluşturuyoruz.”  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.