Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Eminevim Başarılı Satış Ekiplerini Kıbrıs’ta Ağırladı

Tasarruf finansman bölümünün öncüsü ve başkanı Eminevim, satış gayelerini tutturan başarılı çalışanlarını Eylül ayının birinci haftası Kıbrıs’ta bir ortaya getirerek, farklı bir tecrübe yaşattı.

 

Tasarruf finansman bölümünün önderi olma sorumluluğu ile uzun yıllardır bölümün gelişimine taraf veren Eminevim, Haziran ve Temmuz ayları için belirlediği satış maksatlarını tutturan çalışanlarını Eylül ayının birinci haftası Kıbrıs’ta ağırladı. 

 

Her yıl 60 binin üzerinde müracaat ve kayıt aldıklarını belirten Eminevim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nuh Suat Karataş, “BDDK lisansı kesim için kıymetli bir itici güç oldu. Tasarruf finansının daha fazla kişi tarafından duyulmasını, verdiğimiz hizmetlerin anlaşılmasını sağladı. Çalışanlarımız sektörel sorumluluğumuzu da unutmadan hem Eminevim’e hem kesime yeni genişleme alanları açmak için ağır bir mesai harcıyor” dedi.

 

Ülke çapındaki 119 Eminevim şubesi ile birlikte 85 milyonluk Türkiye’ye hitap eden ulusal bir finans kurumu olarak satış maksatlarını de büyüttüklerinin altını çizen Karataş “Satış takımlarımız geçtiğimiz yıl yalnızca Ortak Frekans projemiz kapsamında bile, 81 kurum ve kuruluş ile iş birliği yaparak 800 binden fazla bireye erişim sağladı. Müşterilerimize en güzel tecrübesi sunmamızı sağlayacak pek çok iş sürecini aralıksız düzgünleştirmeye devam ederken, satış takımlarımızın motivasyonlarını destekleyecek uygulamaları da göz gerisi etmiyoruz. Eğlenceli bir rekabet ortamı sağlayan Kıbrıs tatili mükafatı, ülkenin farklı noktalarından bir ortaya gelen çalışanlarımızla hem eğlenmemizi hem de önümüzdeki periyot için hoş bir sinerji yaratmamızı sağladı” dedi. 

 

2022 yılında yaklaşık 5 milyar TL düzeyinde finansman sağlayarak 26.464 mesken, taşıt ve iş yeri teslimatı gerçekleştiren Eminevim, 2023 yılı için hedeflediği toplam 250 bin teslimat sayısına da Eylül ayı sonu itibariyle ulaşmayı hedefliyor. 

İlginizi Çekebilir;  NG Grup ailesi Zafer Yürüyüşü'nde yerini aldı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.