Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

eLogo ve Agra Fintech İş Birliğiyle Derin Gömülü Finans Uygulaması

eLogo ve Agra Fintech İş Birliğiyle

Derin Gömülü Finans Uygulaması

eLogo ve Agra Fintech, yenilikçi derin gömülü finans uygulamasını geliştirmek için stratejik bir iş birliği hayata geçiriyor. İş birliğiyle işletmeler, datalarını paylaşmadan finansal sıhhatlerini ölçebilecekleri ve özel bankacılık eserlerine basitçe erişebilecekleri bir tahlile sahip olacak. Proje tıpkı vakitte bilgi güvenliği ve müşteri müsaadesi hususlarında tam şeffaflık sağlarken, ERP sistemlerden çıkmadan finansman eserlerine erişimi de mümkün hale getirecek.

eLogo ve Agra Fintech, alanında öncü ERP içi derin gömülü finans uygulamasını geliştirmek için iş birliğine imza attı. Bu inovatif iş birliğiyle işletmeler, bilgilerini finansal kurumlarla paylaşmadan finansal sıhhatlerini ölçebilecek. Böylelikle gelecekte gereksinim duyabilecek kredi, mevduat ve avantajlı POS teklifleri üzere özel bankacılık eserlerine basitçe erişilebilecek.

İş birliği kapsamında geliştirilecek derin gömülü finans projesinin merkezinde, data güvenliği ve müşteri müsaadesi üzere kritik ögeler bulunuyor. Bu kapsamda işletmelere hangi dataların işlendiği ve bu dataların nereye aktarıldığı mevzularında tam bir şeffaflık sağlanacak.  

Son periyottaki gelişmelerle birlikte gömülü finansın yeni bir fintech kavramı olarak ortaya çıktığını söz eden eLogo Genel Müdürü Başak Kural, “İşletmelerin günlük iş süreçleri epeyce ağır durumda. İş akışını uçtan uca ele aldığımızda süreçlere entegre olmayan finansal teknoloji tahlilleri eklemek, beklenen pahası ve verimlilik artışını ortaya çıkarmıyor. eLogo olarak tasarladığımız fintech eserlerinde, iş akışını ayrıntılıca tahlil ederek gereksinimi tespit ediyor ve sürece bütünleşik bir biçimde çözümümüzü entegre ediyoruz. İş süreçlerinin temeli olan Logo ERP sistemlerinin içerisine fintech tahlillerimizi konumlandırıyoruz. Agra Fintech iş birliğiyle geliştirmeye başladığımız ERP içi derin gömülü finans uygulaması da bu yaklaşımımız için çok değerli bir örnek. Geliştireceğimiz derin gömülü finans uygulaması bölümde öncü bir uygulama olmakla birlikte müşterilerimizin, muhtaçlık duyduğu anda Logo ERP sistemleri içerisinden çarçabuk kredi üzere finansman tekliflerine erişime imkan sağlayacak” sözlerini kullandı. 

Agra Fintech Kurucu Ortağı Muharrem Uğurelli ise, “Bu iş birliği, Agra Fintech ve eLogo’nun güçlü teknolojik altyapıları, tecrübeli grupları ve uzman takımlarının yenilikçi bakış açıları ve paha yaratmaya duydukları tutkunun bir sonucu. Agra Fintech olarak Türkiye’nin ERP sistemi içinde çalışan yenilikçi gömülü finans uygulamasını geliştirecek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu projenin temel gayesi, işletmelere finansal sıhhatlerini ölçme ve muhtaçlıklarını evvelden belirleme konusunda büyük bir avantaj sunmanın yanı sıra hassas finansal dataların daha inançlı bir biçimde yönetilmesini sağlamak. İşletmeler, finansal performanslarını artırma ve daha şuurlu finansal kararlar alma konusunda değerli bir adım atmış olacaklar” dedi. 

İlginizi Çekebilir;  İnşaat maliyet endeksi yıllık yüzde 67,93 arttı, aylık yüzde 2,46 arttı

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.