Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Dr. Süleyman Gündüz Filistin Ve Kudüs’ü İnegöl’de Anlatacak

Dr. Süleyman Gündüz Filistin Ve Kudüs’ü İnegöl’de Anlatacak

 

Filistin ve Kudüs’e yaptığı ziyaretlerle bölgeye hakim bir isim olan Milletlerarası Bağlar Uzmanı Gazeteci-Yazar Dr. Süleyman Gündüz, “Bosna’dan Filistin’e İnsanlık Yeni Bir Dönüşümün Şafağında” söyleşisi için İnegöl’e gelecek.

İsrail’in Filistin’e yönelik katliamları sürüyor. On binlerce kişinin hayatını yitirdiği, on binlercesinin de yaralandığı Filistin’e karşı dünya sessizliğini korurken, Türkiye Cumhuriyet Devleti tüm imkanlarıyla mazlumlarının akan kan ve göz yaşının dinmesi için gayret ediyor.

İnegöl Belediyesi de Memleketler arası Aliya Niyet Derneği iş birliği ile “Uzat Elini Duyur Sesini” sloganıyla bir söyleşi programı düzenliyor. 23 Kasım Perşembe akşamı 20.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda düzenlenecek seminerde, birebir vakitte Milletlerarası Aliya Fikir Derneği Bilim Heyeti Üyesi olan Milletlerarası İlgiler Uzmanı ve Gazeteci-Yazar Dr. Süleyman Gündüz, Filistin ve Kudüs ile ilgili anlatımlarda bulunacak. Gündüz, “Bosna’dan Filistin’e İnsanlık Yeni Bir Dönüşümün Şafağında” isimli söyleşide vatandaşların sorularını da yanıtlayacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Gençler, Sezai Karakoç öğretisinin emanetçileri olduklarını kanıtladı

Yoruma kapalı.